Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 hetes kismama vagyok, mára...

40 hetes kismama vagyok, mára vagyok kiírva?

Figyelt kérdés
Elég sok jóslóm van és a nyákdugó is elment tegnap,de igazából semmi konkrét jele a szülésnek. 4 éve volt egy császárom,nincs fogadott orvosom. Szerintetek meddig várnak, ha magától nem indul be? Néha nagyon fáj a belső heg.

2013. okt. 1. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Általában 10-14 napot várnak ha minden rendben van, ez kórházfüggő. Nekem a 9. napon indították.
2013. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, minden nap mész NST-re, ha gond van, ott tudod a problémádat előadni, talán meg is nézik UH-val a heget. Ha gond lenne, inkább fölöslegesen menjél be, nehogy baj legyen a heg miatt. Nekem semmi ilyesmit nem mondtak, csak hogy negyed órás fájásokkal érdemes bemenni, előtte 20 hónappal volt császár. Viszont nekem nem fájt a heg.


Akihez terhesgondozásra jársz, ott tudnak császárra kiírni, ha kellene.

2013. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hetet vártak Szent Imrében, előtte nekem is volt már egy császárom, nem volt orvosom, vártuk ,hogy induljon meg magától, de nem indult és inkább a császárt választottam a ballonos indítás helyett.Mert előzetes császár után már csak így indítanak. De engem a 40.héten befektettek, hogy szem előtt legyek, ha megindulna a szülés, bár ezt nem értem miért.
2013. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt honnan tudod, hogy a heg fáj?
2013. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! :-) Holnap megyek nst-re, majd faggatózom. Igazából nem folyamatosan fáj, csak amikor a baba nekifeszül. Érzem, hogy ott valahogy feszesebb és eléggé fáj. Eddig a terhesség alatt egyszer sem nézték a hegemet. Egyszer megemlítettem a dokinak, hogy szerintem azt érzem, aztmondta ez normális. Csak azért így a vége felé már kicsit aggaszt. Gondoltam hátha más is járt hasonló cipőben...
2013. okt. 1. 13:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdezték egyébként, hogy császárt vagy sima szülést szeretnél? Mert tőlem megkérdezték az előző császár miatt.
2013. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Drukkolok kérdező! Még ma vagy 1-2 nap múlva szülsz,szerintem.
2013. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :-) Remélem! Engem nem kérdeztek...bár azért megpróbálnám simán. A császár előtt volt már egy sima szülésem és a császár nekem rosszabb volt. Lehet azért, mert váratlanul ért és nem arra készültem. Most a jóslók is abba maradtak teljesen. :-( Kicsit már türelmetlen vagyok.
2013. okt. 1. 18:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is túlhordásban vagyok (40+3). Nálunk úgy csinálják, hogy a 40+1 napon készül nst, nőgyógy.vizsgálat -tágulásnál magzatvízvétel, UH ha minden rendben van hazaengednek és 2 naponta ezekre vissza kell menni. 40+6 napon befektetnek, 40+7 napon indítanak prosztaglandinnal, ha nem indul be, 40+8 napon oxitocinnal ha még mindig fájásgyenge akkor császár.
2013. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hu. Hát akkor rá kell beszélnem végre, hogy kibújjon..:-) Kitartást neked is!!!!
2013. okt. 2. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!