Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 oraja elfolyt a magzatvizem...

5 oraja elfolyt a magzatvizem viszont nem jonnek a fajasok. Mikor lesz meg a babam? Vkinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy nem vagytok josok es nem lehet tudni. De aki hasonloann jart mikor tarthatta a kesseben a babajat? Vszinuleg oxit fogok kapni ha nemn indul meg bar nem tudom mikor...

2013. okt. 3. 16:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%
5 órája elfolyt és még nem vagy a kórházban?
2013. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%
Drága ne a gép előtt ülj,irány a kórház... sürgősen
2013. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
27%
Huh, reménykedj a babanak nem lesz baja..... Amikor elfolyt a magzatviz menned kellett volna a korhazba.....
2013. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

"Vszinuleg oxit fogok kapni ha nemn indul meg bar nem tudom mikor..."

Mondjuk én ebből arra következtetek, hogy már ott van, csak épp semmit nem csinálnak vele. Az ékezetek hiányából meg a fentiből meg arra, hogy lehet külföldön van. Ott sok dolgot másképp csinálnak, mint itt. Kérdező, te meg illetékest kérdezz, mi ezt nem tudhatjuk.

2013. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Azt nem írta,hogy nincs kórházban....
2013. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ur Isten... milyen segitokeszek vagytok. Rogton bejottunk a korhazba. Es igen kulfoldon vagyunk. Mellesleg tapasztalatokra voltam kivancsi.... na de mind1. Koszonom a sok "hasznos" kommit.
2013. okt. 3. 16:51
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Angliában pl elkuldenek haza a kórházból , ha nincsenek 2 perces fájásaid, hiába folyt el a víz :(
2013. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
20%
Nem kell besértődni. Ez itt egy magyar oldal, Magyarországon nem várnak órákig, hanem oxi és csapjunk a lecsóba. Nem jó helyen vársz tapasztalaton alapuló válaszokat.
2013. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ne haragudj meg,de itt meg sajnos arra van példa hogy van olyan nő aki ezt simán megtenné.
2013. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Orvosoddal beszélj, ne velünk!
2013. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!