Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor mekkorára tágul ki...

Nyuszóó kérdése:

Szüléskor mekkorára tágul ki a vaginám?

Figyelt kérdés

2013. okt. 7. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kb 10 cm-re
2013. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Akkorára, hogy kiférjen rajta egy baba teste.


Ne félj megnyitni, csak illusztráció, rajzolt kép:

[link]

2013. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%

A Jóisten azért teremtette a vaginánkat a saját szemünkkel nem látható helyre, hogy még véletlenül se lássuk, amikor kijön a baba.

Még csak az első trimeszterben vagyok, de lezsíroztam az orvosommal a császározást.

2013. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
kb 32-35cm kerület, ez kb. 10 cm átmérőt jelent. Még szerencse, hogy nem kell végignéznünk.
2013. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

"lezsíroztam az orvosommal a császározást"


Akkor nem linkelek császáros videót, hogy ott mi történik, mert sírva fakadnál, hogy akkor már inkább 10 centire kitágult vagina, mint átvágott szöveti rétegek, széthuzigatás, nyitott hasi műtét és utána szó szerint stoppolás. Nem akarlak kínozni, de azért a végleges döntés előtt tájékozódhattál volna, melyik viseli meg jobban a szervezetet, és melyik ejt nagyobb sebet a testeden.

2013. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

Kedves utolsó! Nem magyarországi állami kórházban fogok szülni, hanem külföldön egy magánklinikán. Hidd el, utána jártam a dolognak.

Mo.-n én sem vállalnám be a császárt.

2013. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Tehát külföldi magánklinikán a császárt nem vágással csinálják, nem haladnak át az egyes hasi rétegeken módszeresen (max. ha modernek, akkor hasizmot nem vágnak, csak félrehúznak, de nem csak hasizom van ott), nem ejtenek egy 10 centis vágást a méhizomzat falán és nem azon keresztül veszik ki a gyereket anélkül, hogy a baba az édesanyja baktériumflórájával találkozna, anélkül, hogy átpréselődne a szülőcsatornán, amire fiziológiásan szüksége van? (Én Mo-i magánklinikán szülök, de természetes úton tervezem, amennyire csak lehetséges, nem ítélkezésből kérdezem ezt a részét.) Szerintem a tény az tény. A császármetszés vágás ejtése olyan helyen, amit a természet nem arra talált ki. Hasi műtét, annak minden kockázatával együtt.
2013. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%

Nézd. Mindenki úgy szül, ahogy azt jónak látja. Tiszteletben tartom a te véleményedet is. Én láttam Mo.-n is, és itt is, hogy hogyan zajlik, és ami még fontosabb, hogy utána milyen állapotban van az anya. És és föld. Itt teljesen hétköznapi dolog ez, hiszen szinte minden nő ezt választja, és senki sem bánja.


Elnézést kérek a kérdezőtől, hogy szétoffoltam a kérdését.

2013. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó , nincsen semmi gond . Fontos dolgokat olvastam , és én is azon vacilálok , hogy ha eljön az idő, akkor ha van választási lehetőségem , mit válasszak .
2013. okt. 8. 07:40
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Érdekes,hogy aki választja a császárt,az nem gondol arra,hogy mi jó a gyereknek?Régen is alul jöttek ki,nem pedig a hasfalból!Senki sem a gyerek érdekeit tartja szem elött,az persze más dolog,ha indokolt a császár!És ha csak nincs tükör a szülőágy végén,nem látod a hüvelyed,ahogy éppen kijön rajta a gyerek,mivel 1: a hasadtól nem tudsz annyira előre hajolni,2: nem azzal leszel elfoglalva,hanem a nyomással,amit csukott szemmel kell csinálni! Két gyereket szültem simán,az elsőnél volt gátmetszés,másodiknál már az sem,konkrétan azt mondhatom,hogy szülés után 1 órával már rendben voltam...császárnál ez elmondható?Kicsit jobban járj utána,mielött szétszabatod magad!Nekem nem hiányozna egy hasi műtét az biztos!Add meg a lehetőséget magadnak és a gyereknek is!
2013. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!