Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 22 hetes terhes vagyok és...

Pop Daniela kérdése:

22 hetes terhes vagyok és Szolnokon szeretnék szülni. Nagyon jókat halottam dr. Bani Ferencről? Szült e valaki már nála vagy halott e valaki róla, hogy milyen doki?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen tarifákkal dolgozik. Köszönöm előre.
2013. okt. 9. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Másfél éve, mikor szültem még Dr. Bani Francisc Andrei néven szignálta a papírjaimat, gondolom ő az, csak magyarosította a nevét.

Mikor picit csordogált a magzatvizem, akkor bementünk a kórházba, ő volt ügyeletben,megvizsgált de nem látott semmit, ezért a feltárót és még ki tudja mit bevetett a cél érdekébe. Továbbra sem látott semmit, velem elléntétben, mert én a csilllagokat láttam, és elkezdtem erősen vérezni a vizsgálattól.

A szülésznő vizsgált később, az nem fájt egy csöppet sem.

Mindenáron erőltette volna a beöntést,a szülésznő nem látta értelmét, mivel a vajúdás elején hasmenésem volt, kiürültem. Szerencsére gyorsan tágultam, lehetett hívnia fogadott orvosomat, és ő sem javasolta. Számomra nem volt pozitív élmény a vele való "találkozás", én nem választanám őt fogadott orvosomnak.

Persze vannak, akik pont az én orvosomtól irtóznak, tehát érdemes meghallgatni több véleményt is döntés előtt.

2013. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma felhivtam 2 szülésznőt a Hetényiből és érdeklődtem Bani doki útán, mindegyik nagyon ajánlotta. Mondták, hogy fiatal de nagyon ügyes, és emberséges, a tarifákról persze nem kérdeztem senkit. Ha esetleg tud valaki erről is netalán valamit az legyen szives irjon. Köszönöm. Mégis mennyi egy szülés Szolnokon?
2013. okt. 10. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Látom, elég régen tetted fel a kérdést... Végül kit választottál?
2014. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rég jártam itt de így utólag megosztom a szülési élményemet. Végül Bani doktort választottam és azt kell mondjam, hogy egyáltalán nem bántam meg. Féltem az első vizsgálattól de én még ilyen könnyű kezű nőgyógyásznál nem voltam. Kicsit máshogy végzi a terhesgongozast mivel külföldön is dolgozott és azt a módszert próbálja honositani Szolnokon. Nagyon precíz, türelmes, nyugodt doktor. Mind végig szamithattam rá . Nem csak egy jó orvos de egy jó ember is. Azért írok ennyi jót róla mert ha ő nincs akkor lehet a pici Pannám se született volna meg egészségesen. Sajnos vákuumos szülést kellett végeznie. Én bátran merem ajánlani mindenkinek . Amúgy egyre több jót halani azóta is róla . A végen 50 E Ft adtam neki. Többet érdemelt volna de ennyit tudtunk adni. Amikor telefonon hívom kapásból emlékszik rám es a picim nevére . Ilyenek kell szerintem legyen egy jo orvosnak.
2016. jan. 25. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!