Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az 1. természetes szülésem...

Ha az 1. természetes szülésem után hosszú volt a felépülés, lázas voltam, gyermekágyi gyulladásom volt stb. , akkor kérhetem a 2. nál a császárt? És mi van ha a fogadott orvos ezt ellenzi, mondván egészséges terhes vagyok és nem kell operáció ezért?

Figyelt kérdés
Nekem annyira sokáig tartott a felépülés,h félek ujra szülni.Az összes energiámat felemésztette és 1 évig szenvedtem utána,ezért gondoltam,h jobb lenne ha most császárt kérnék.De ha nagyon ragaszkodom hozzá,az orvos csak hajlandó lesz császározni ...?

2013. szept. 20. 16:21
1 2
 1/13 málna_ ***** válasza:
Elméletben nem lehet választani, de van olyan orvos akivel meglehet beszélni. Mondd el az orvosodnak az aggályaidat, hátha.
2013. szept. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet császár után még roszabb lenne,én örültem hogy mozogni tudok,hetekig húzódott a seb,stb.Beszélj császáros anyukákkal,ki hogyan élte meg,és kérdezd meg a doki véleményét is,mert lehet hamarabb tullennél a szülésen,de utána elhuzodhat ugyanugy a felépülés.
2013. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Dragam, csaszar utan sokkal hosszabb a felepules, kerdezz meg batran akarkit, meg az orvosod is megmondja... ezzel az indokkal biztos nem csaszaroznak meg
2013. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

drágáim, nem az volt a kérdés, hogy kérje-e, hanem, hogy kérHETI-e. Hetekig húzódik a seb? Hát, inkább húzódjon hetekig, mint egy évig minden baja legyen.


Olyan orvost kell keresni, aki belemegy. Mielőtt megfogadod, elmondani mit szeretnél. Ha nem megy bele, kell keresni másikat. Fogsz találni olyant, aki megcsinálja. Én teljesen megértelek!

2013. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kérheted, max nem csinálja meg.

Engem császároztak, a hasam néha még mindig fáj (2 év telt el), fél évig nem bírtam hajolni, mert valamit eltaláltak a gerincemben, levegő szorult a lapockám alá ami miatt hónapokig nem bírtam felemelni pár cm-nél tovább a karom, allergiás lettem valamire, 1 hónapig tele volt kiütéssel mind a 2 lábam... Szóval a császár sem egy leány álom.

2013. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Császáros voltam! Szó szerint kutyabajom nem volt! Már aznap törökülésben ültem az ágyon, másnap már sétáltam a büfébe kávézni. A babám egy fertőzés miatt átkerült a koraszülöttre antibiotikumos kezelésre, ami a másik épületben volt. Napi ötször sétáltam át minden nap és simán bírtam. Szóval szerintem én a sima szülés után jobban szenvedtem volna!

Tehát nem mindenki "hal" bele a császárba sem.

Ha ennyire rettegsz, akkor beszélj a dokiddal. Mert az sem lenne a legjobb,ha szülés miatti félelem elrontja az egész terhességed!

2013. szept. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"kerdezz meg batran akarkit"


2 nap alatt felépültem császár után, úgyhogy erről ennyit.

2013. szept. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én meg természetes szülés után 2 napig véreztem és első perctől el tudtam látni a babámat, sima ügy volt...:)


Tehát minden szülés, minden császár más és más. Biztos van olyan, aki jó pénzért megcsinálja. Csak találni kell. Sajnos vagy nem sajnos.

2013. szept. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

Kerdezd meg a dokit, vagy ha tudsz menj maganklinikara.

En soha tobbet nem hagyom magam lebeszelni a csaszarrol. A termeszetes szules nekem is eletem legszornyubb elmenye maradt es mig a csaszaros anyukak jol elvoltak korulottem en meg a gatsebemmel is szenvedtem vagy masfel hetig. En mondjuk meg egyszer ezt nem csinalom vegig, meg csaszarral sem, de neked azt javaslom addig menj, mig nem talalsz vkit, aki megcsinalja. Maganklinikan nekem amugy automatikusan, keres nelkul felajanlottak...csak hat egy ba.om voltam es nem eltem a lehetoseggel, mert elhittem, hogy a termeszetes a jobb.

2013. szept. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is hamar felépültem. 12 óra múlva megkaptam végleg a fiamat, addig 2 óránként hozták és 1 ágyasban elvoltunk, pedig első baba volt. Ha lesz tesó, már előtte lebeszélem a dokimmal, rettegek a természetes szüléstől, mert a császárom abszolút jó élmény mindkettőnknek.
2013. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!