Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben vagy Nyíregyházán...

Debrecenben vagy Nyíregyházán jobb a szülészet? Tapasztalatok? Szeretnék egy normális nőgyógyászt is aki foglalkozik normálisan és becsületesen az emberrel! Tudnátok ajánlani egyet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 19:27
 1/8 Tica0121 ***** válasza:
Én Nyíregyen szültem, Dr. Seres Andrea volt a fogadott orvosom. Bár hallottam róla rosszat is (hogy flegma emberekkel) én ezt nem tapasztaltam. Nem volt problémamentes a terhességem, kiderült, h méhnyakrákom van... mégis végigvitte minden különösebb gond nélkül. A kicsim egészséges, lassan én is. Csak ajánlani tudom mindenkinek a doktornőt. A nyíregyi szülészetről nagyon nem tudok nyilatkozni, sürgősségi császárom volt, utánn VIP szobában voltam. A csecsemősökről sem annyira, mert második estétől non-stop velem volt a gyerek... megmutatták hogy kell pelenkázni, szoptatni. Amikor jöttek akkor kedvesek voltak. A nővérek szintén, h jöttek vizsgálni, akkor aranyosak voltak. Hozzám más orvos a doktornőn kívül nem nyúlt még vizitekkor sem.
2013. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én debreceni vagyok és itt a klinikan szultem.

Nem tudom milyen a nyiregyhazi,de a szobatarsam odavalosi volt es azt mondta,hogy a debreceni sokkal jobb.

2013. okt. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nyíregyházit nem ismerem,a klinika szörnyű,a kenézyvel meg voltam elégedve.Ajánlom bátran!
2013. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a klinikán szültem. Nem voltam elégedett a szülőszobával, csak addig a pillanatig, ameddig a fogadott szülésznőm velem volt. Császár után órákig könyörögtem fájdalomcsillapítóért az őrzőben, de mást is tudnék mesélni, pedig nem vagyok egy nagy igényű :/ A csecsemősnővérek kedvesek, segítőkészek, segítettek a szoptatásban. Másodjára is itt fogok szülni, mert nekem fontos, hogy a babám velem legyen éjjel is, és sajnos a Kenézyben nem lehet. A nyíregyházi viszonyokról semmit sem tudok, de szerintem az fontos, hogy hol élsz, ha netán befektetnek előbb vagy sürgősségben kell valamit csinálni jó lehet, ha közel van az orvosod.
2013. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A kenézyben is ott lehet a baba éjjel,csak kérni kell.
2013. okt. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg? :))
2013. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dr. Seres Andrea velem is normálisan foglalkozott, de most úgy tudom hogy szülési szabadságon van :)
2013. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. nov. 10. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!