Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szűlés előtt herpeszem lett,...

Szűlés előtt herpeszem lett, mivel mulaszthatom el? 2 hete nem akar eltűnni.

Figyelt kérdés
Mindkét oldalt sebes a szám, csak herpesz nem? A hormonok??? Vagy mi ez? Egy hete naponta többször is használom a zoviraxot, és semmi, pedig elvileg az a legjobb. Valaki tud nekem segíteni, voltatok ilyen szituban??? Mostmár nagyon zavar, és kellemetlen is. Most vagyunk ma két hetesek... segítsetek!!! :(
2008. júl. 6. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kezelted és nem múlt el akkor az már bőrgyógyászt kíván, de ha megkérdeznéd előtte a nődokidat, mert ez valóban lehet ilyenfajta szülés utáni reakció, mert most megint túl van terhelve a szervezet,hiszen amihez hozzászokott 9 hónapig az most pár óra alatt megváltozott....sokkal hirtelenebb dolog, mint maga a terhesség..egyébként nekm is több hétig tart egy herpesz, hiába kenegetem.....nem lehet, hogy már neked nem is ég csak a seb gyógyul nehezebben?
2008. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy nem is emlékszem arra, hogy égett volna, csak ott van két seb két oldalt.. de attól csak herpesz nem??? Az is lehet hogy égett, csak már nem emlékszem rá... olyan rég volt. :S
2008. júl. 6. 11:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Orifleme-nek van egy Univerzális balzsam nevezetü kis krémje, én mindig azt használom, 2 nap alatt rendbe tesz.
2008. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!