Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hónapja születt meg a...

3 hónapja születt meg a kisbabám. Eddig semmi problémám nem volt, most viszont, szeretkezés után iszonyú görcseim vannak. Leginkább a kitolási szakaszban jelentkező fájdalomhoz tudnám hasonlítani. Más is tapasztalt ilyet szülés után?

Figyelt kérdés
Már kértem időpontot a dokimhoz, de addig is érdekelne mi okozhatja.
2009. nov. 10. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet az, hogy meg fog jönni? Nekem iszonyú fájásaim voltak az első mensinél. Én komolyan mondom azt hittem, hogy szülni fogok megint. A kitolási fájásokat sajnos nem ismerem mert 16 óra vajúdás után végül is megcsászároztak.
2009. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, már a második hónapban visszaállt a ciklusom. (pedig bíztam benne, hogy legalább fél évig megkímél) 28 naponként jelentkezik, pont mint szülés előtt. Az első két napban nagyon görcsölök, ezt még normálisnak is tartom, de két menstruáció között is nagyon erősen görcsölök. :(
2009. nov. 12. 09:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Megírnád,hogy mi lett veled azóta, mert most én is ebben a cipőben járok mint akkor te, és nem tudom mi bajom lehet...

Köszönöm!

2011. febr. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!