Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig "normális" a fájdalmas...

Meddig "normális" a fájdalmas szeretkezés szülés utan?

Figyelt kérdés
Már lassan négy hónapja szültem és még mindig nem sikerült a behatolas része, annyira fáj, mintha megszűnt volna a lyuk... :-(((
2009. szept. 19. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
mintha magamat olvasnám, fél év után javult jelentősen, egy év után miden a régi volt. nem érdemes hanyagolni a szexet, mert akkor állítólag tovább rossz, sajna ez ilyen "bejáratós" dolog.
2009. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nögyógyász tud adni olyan krémet, amit odakenve nem lesz fájdalmas...tapasztalatból beszélek.
2009. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen-igen, nekem vaselint javasolt, olcsó és nem irritál, mint sok síkosító, recept nélkül kapható a patikában, kicsit ciki kérni...első voltam
2009. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

19:13-es vagyok, nem vazelinra gondoltam, hanem egy olyan valami volt, ami kicsit érzéstelenit és nem érzed, hogy fájna - de egyébként meg minden müködött rendesen, nem lettem érzéketlen...

Egyébként vazelint sok minden másra is használnak, nem kell cikinek érezni.

2009. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Azert ez biztato :-)
2009. szept. 19. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg meg nem jön a mensid. Addig nem működnek a hormonok, nem a szexre van beállva a szervezet, hanem a gyermek táplálására. Síkosító használhat, de nekem fél év volt úgy is.
2009. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Tengernyi, jó minőségű sikosító sokat segít (neked bentre is, és a párodra is bőven jusson), bár így is nagyon sokáig tartott, amíg újra örülni tudtam a behatolásnak. Legyen hosszú az előjáték és a párod nagyon óvatos. De akármilyen kellemetlen, ne hagyjátok bepókhálósodni :=) !
2009. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:-))))
2009. szept. 20. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!