Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok ajánlani jó pszichiát...

Tudnátok ajánlani jó pszichiátert Debrecenben, aki komolyan veszi a szülés utáni depressziót? És persze kedves, rendes, nem flegma bunkó.

Figyelt kérdés

2. babánkat tervezzük a párommal. Az első szülés után, elég mélyen sikerült bemászni a depibe, szükség volt szakember segítségére. Ez a doki isteni jó volt, de sajnos kiment külföldre dolgozni és helyette szeretnék keresni egyet, hogy ha esetleg megint baj lenne, akkor legyen kihez fordulni.

Köszönöm szépen!


2013. okt. 15. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Neharagudj meg,de én irigylem a problémádat. Mi szülés alatt meghalt baba miatt járunk pszihologushoz,hogy fel tudjunk dolgozni,ettől azért még a te helyzeted is jobb.

Fel a fejjel,próbálj pozitívabb gondolkodni, hiszen még csak tervezitek. Nem jó ha máris arra gondolsz hogy depis leszel utána! Kitartást.

2013. okt. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6%

Kedves Előző!

Szerintem a kérdező pont hogy csinál bele, hogy a te problémád nagyobb, mivelhogy mindenkinek a sajátja a legnagyobb. Ha ő úgy érzi, hogy orvos kell, akkor menjen bátran, jobb mintha nem menne és csak rosszabbodnának a dolgok. Kérdező, sajnálom, ebben a kérdésben érdemben én sem tudok neked segíteni, de utálom az ilyen hozzászólókat, mint az előző. Lehel lepontozni, attól még a véleményem nem fog megváltozni!

2013. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Az első válaszoló semmit rosszat nem mondott,és ráadásul igaza van,még csak tervezik a babát és nem azt mondta hogy ugyan nem kell pszihológushoz menni e miatt,hanem arra célzott,hogy még se fogant a baba és próbáljon nyugodtabb lenni a kedves kérdező. Lehet hogy te utálod az ilyen hozzászólókat,én viszont azt mondom,hogy ez téged minősít..

Ez azért elég vicces hogy nem a kérdésre válaszolsz,hanem megtámadod az egyik hozzászólást és arról írsz véleményt..


Kedves kérdező a védőnődtől tudod ezt esetleg megkérdezni tud e valakit ajánlani,vagy a kórházban. Nekem anno a védőnőm ajánlott egy jó szakembert,aki valóban sokat segített.Minden rendben lesz!

2013. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!