Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés elött mindenképpen...

Szülés elött mindenképpen katétereznek?

Figyelt kérdés
nagyon félek ettöl mert raktak már fel nekem katétert és az a pár perc amíg ott volt is borzalmasan fájt. El lehet ezt kerülni valahogyan?
2009. nov. 11. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én nem kaptam katétert se elötte se utána. Igaz utána a szülésznö jött velem a zuhanyzóba és megnézte hogy tényleg pisilek e. Gondolom ha nem ment volna kaptam volna katétert
2009. nov. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom csak császárosok kapnak, de ki lehet bírni kisebb bajod is nagyobb lesz annál, hogy a katéterrel foglalkozz. Nekem fájás alatt tették be úgy igazán meg sem éreztem egy picit feszített, de az is elmúlt. Nem lesz gond nyugi!
2009. nov. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem a katéter az altatásos műtéteknél kell, sima szülésnél csak beöntés és borotválás van! Azt meg simán ki lehet bírni.
2009. nov. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szia,


szülés elött én se kaptam katétert,de utána sajnos nem tudtam pisilni így kaptam de csak pár percre,amíg kellett,aztán másnap reggel is kellett sajnos de szintén csak pár perc volt és meg sem éreztem.

2009. nov. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak a császárosokat katéterezik, és ebben az esetben nem lehet elkerülni. Én a gerincembe kaptam az érzéstelenítőt, a katéter felhelyezését szinte nem is éreztem. Pedig nagyon paráztam tőle.

Másnp reggel vették ki, az sem volt igazán kellemetlen.

2009. nov. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jajj köszönöm szépen:) most egy picit megnyugtattatok:) már nem is félek annyira.
2009. nov. 11. 08:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Én simán szültem, nem volt sem katéter, sem borotválás, sem beöntés.
2009. nov. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is simán szültem(2x)nálam se volt se beöntés,se borotválás,se katéter.
2009. nov. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én simán szültem és nem kaptam katétert (Szt. István), viszont szülés után vagy 5-ször pisiltem, így nagyon elégedettek voltak Velem.:))) A katéter a legvégső esetben kerül elő, ne is gondolj ilyenekre.:))) Könnyű szülést kívánok.
2009. nov. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én majd jézusom már nemsokára szülök:D,szóval úgy van,hogy hüvelyinél,akkor kapsz csak ha nemtudsz pisilni,akkor muszáj mert ha szétdurran a hólyagod nagyon fog fájni,császárnál már kapod is,de azt érzételenítésben,szóval nem vészes:))(barátnőm állítása szerint:D)

Amúgy nem az fog legjobban fájni és ráadásul megkönnyebbülés lesz utána:)))Meg jobb mint a kacsát a feneked alá igazgatni(16 évesen műtöttek epivel,tudom milyen kellemes mások előtt pisilniXD)


Szóval nyugi,kisebb bajod is nagyobb lesz annál;)


Ada és Abigél:))

2009. nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!