Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki mostanában szült, még...

Aki mostanában szült, még mindig kell a házassági kivonat 365 napnál nem régebbi vagy jó a régi is? Hol lehet ezt kikérni? Mennyibe kerül? Péterfyi kórházban fogok szülni.

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
300napnál nem régebbi kell, anyakönyvi hivatalban kell kérni, ahol házasodtatok, ingyenes. 7 hete szültem.
2013. okt. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
300 napnál nem régebbi szükséges, még nem szültem 1 hónapon belül fogok, a kórházban a szülésfelkészítőn mondták. Ingyenesen kikérhető.
2013. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem kérték. :) De igen 300 napnál nem régebbi kell.
2013. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehol sem kotelezo, nalunk is "kotelezo" volt a korhazban, de felhivtuk az anyakonyvi hivatalt es mondyak, hogy nem kotelezo, csak ajanlott, mert igy gyorsabb az ugyintezes. Mi nem kertuk ki es semmit nem szoltak a korhaban, az anyakkonyvvezeto intezte es minden rendben volt.
2013. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem, és mindig az eredeti anyakónyvi kivonatot vittem, egyszer sem volt gond belőle.(Székesfehérvár)
2013. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kórháza válogatja. Az Uzsokiban pl. jó a régi is.

Nincs fent a Péterfy honlapján?

2013. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha úgyis jársz a kórházban, kérdezd meg. A Bajcsyban már 2012-ben sem kellett.
2013. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm.
2013. okt. 18. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!