Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik szülész dokit ajánlanát...

Az-apa kérdése:

Melyik szülész dokit ajánlanátok régi MÁV (ÁÉK), vagy a Uzsoki kórház szülészetéről?

Figyelt kérdés

#szülészet #Uzsoki Kórház #régi MÁV (ÁÉK)
2013. szept. 17. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Uzsokiból dr Alexanjan Nellit vagy dr Bőze Tamást.
2013. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, utánuk nézek!
2013. szept. 17. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármi kérdésed van, szívesen segítek. :)
2013. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az anyukának Dr. Bőze Tamás szimpatikus. Esetleg van valami saját tapasztalatod, ami hasznos lenne vele kapcsolatban? Magánrendelésen mennyit kér egy vizsgálatért? (persze nem tudom ilyenről illik-e beszélni, úgy hogy Ő maga nem tüntette fel sehol az árait)
2013. szept. 17. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az Uzsoki kórházban kétszer szültem Dr. Garamvölgyi Györgynél!

Alapos orvos, kedves, bármikor fel lehet hívni, ha valami baj van, vagy úgy érzitek, valami nem stimmel!


Üdv: két gyermekes Anyuka.

2013. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Uh, bocs, nem láttam, hogy írtál.


Bőze doki:


Azt hiszem 12000 a magánrendelése, elég sokat kell várni, mert mindig a kismamák kapnak korábbi időpontokat, ha csak nőgyógyászati vizsgálat, vagy először van nála, van, hogy este 8ra ad időpontot, de utána korábbra. Az utolsó hetekben nem kér pénzt minden vizsgálatért. Korrekt doki, szülésért nem mond árat. Természetes szülés párti. Gyorsan ennyit

2013. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. szept. 21. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!