Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 3héttel élénk...

Szülés után 3héttel élénk piros vérzés pisilés közben. Napközben minden OK. Lehet, hogy nagy baj van?

Figyelt kérdés
3hete szültem. A vérzésem napról napra halványodott gyengült ahogy kell. Viszont tegnap este és ma este pisilés közben elöntött a vér. Élénkpiros volt. Akkor kijött aztán a betétemen folytatódott a normális gyenge vérzésem. Szóval nincs egész nap, csak pisilés közben jött 2x, ráadásul ugyanabban az időben. Fájdalmaim, lázam nincs. A dokim külföldön van csak hétfőre kaptam időpontot. Nagyon félek, hogy valami komoly baj van. Sokat sírok és félek, hogy így el fog menni a tejem.
2009. nov. 11. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem menj be valamelyik másik dokihoz, ezzel nem jó várni.

Akár bennmaradt méhlepény darabka is lehet, de lehet, hogy semmi baj!

Inkább egyszer 1 "felesleges" vizsgálat, minthogy baj legyen, és legalább Te is megnyugszol.

Nekem méhlepénydarabka okozta!

Üdv.

2009. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Nekem sem vérzett egyfolytában, csak minden második napon, és csak pisiléskor!

Amúgy a szokásos vérzésem/folyásom volt!

2009. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!