Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Schandl Károlyról a...

Dr. Schandl Károlyról a fogadott orvosom. Egy vizsgálatért 7e forintot szokott kérni de mindig 10e-t kap. Szülésnél mennyit adtatok neki, aki nála szült mostanában? Nekünk a 70 ezer kicsit sok.

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

De miért adsz neki 10-et, ha 7-et kér? Ha 7 a tarifája, akkor annyit kell adni neki. Ez nem olyan, hogy van egy munkáltatója aki zsebre vágja a 7-et és ami marad az lesz az övé.

Így már tényleg sok lehet a 70 ezer szülésre, viszont, ha nem adtad volna oda minden vizsgálatnál a plusz 3 ezeret, hanem elteszed, akkor lehet, hogy most csak 30-40 ezret kellene hozzá tenni.


Most majd azt hiheti a doki, hogy te vagy a Csekovics báró, mert mindig többet adsz és lehet, hogy azt gondolja , a szülésnél is többet kap, mint 70!

2013. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,már mi is beláttuk hogy elég lenn a 7e.De te ismered vagy nála szültél esetleg?Ha igen te mennyit adtál neki?
2013. okt. 25. 16:53
 3/3 anonim válasza:
én nála szültem, szerencsére könnyen, gyorsan, tehát kb 2 órát volt velünk (amikor felvettek a szülészetre, negyed órán belül ott volt). hazamenetel előtt megkapta a borítékot, 40 ezret adtunk neki. nem nézett bele, szépen megköszönte és mosolyogva váltunk el. most a másodikkal is hozzá fogok menni. hetvenet biztosan nem adtam volna, pláne, hogy a gondozás során sokat otthagytunk (számla nélül persze, de erről ne nyisson itt senki vitát, én így éreztem magam biztonságban az egészségügyben, hogy van fizetett orvosom)
2014. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!