Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van akkor, ha a fogadott...

Mi van akkor, ha a fogadott orvosom szó szerint lekésik a szülésemről. Akkor is szokás fizetni valamennyit? (A terhesgondozás alatt magánrendelésen minden vizsgálatért fizettem. )

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A terhesgondozásért rendszeresen fizettél, tehát "nem tartozol". Ha nem ér be a szülésre, miért fizetnél? Az el nem végzett munkáért? Ha nagyon fizetni akarsz valakinek, annak adj, aki helyette melletted lesz (szülésznő, másik orvos).

Egy jó érzésű orvos ezen fel sem akadhatna.

2008. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Tulajdonképpen azt a pénzt a szülés levezetéséért kapja. Azért, mert segít a picidnek kijönni, és közben vigyáz rád.

Ha nincs ott, akkor miért várna pénzt.

Nem "dolgozott" meg érte.

Legalábbis én igy leszek vele.

Udv: 39 hetes pocis

2008. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondolom.
2008. okt. 28. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem,szerintem így is elég pénzt hagytál már nála!
2008. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
könnyü ezt mondani, de lekési a szülést és egy órával késöbb beesik. na ilyenkor mi van? mert ugye befáradt meg meg is vizsgál, stb... ez egy szar szitu. én ezért eleve nem is fogadok orvost.
2008. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én pont igy jártam 3 hónapja. 5 percel később ért be.(Sajnos későn szóltak neki a kórházba). Sokat gondolkoztunk rajta,de végül is nem adtunk neki pénzt. Semmit nem kellett csinálnia,varrni sem kellett.Igy amellett döntöttünk,hogy nem adunk.


üdv

2008. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. okt. 28. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!