Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS gyors válaszokat kérek!...

SOS gyors válaszokat kérek! 2-napja korházban vagyok 4-5 percesekel hozott be a mentő tegnap éjel egész éjel 3-perces fájásaim voltak de nem tâgultam ezért nem csináltak semit akkor 2100-as volt a mészâjam?

Figyelt kérdés
regel 5-perces fàjàsok + egész nap de mèg nem tàgultam! Délutàn elment a nyàkdugo akkor 5-perces fâjàsok most meg mint ha megzavarodott volna egyszer 2-perces aztàn 5- és 7-és 8- és 4-ès igy ugràlva 10-közzött! Miutàn elment a nyàkdugo közvetlen utàna doki mondta hogy 2111 a mészâj fàjàsok meg erősödnek! SOS ebből mikor lessz baba? Màr 2-napja vajudok!

2013. okt. 22. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Biztos nemsokára, nyugi :)

De kicsit vicces, hogy kórházban vagy, ORVOSOK között, és a nép szava érdekel... Pedig ahány asszony, annyiféle szülés..

2013. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szegény,akkor nem könnyű!Sajnos ez változó kinek mi.Egyik pillanatról a másikra beindulhat.Nincs recept.Miért nem adnak fájássegítőt?Vagy bármi mást?Hány hetes vagy?
2013. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 gömbicica ***** válasza:
57%

Drága anyuka! Tőlünk, laikusoktól kérdezel?

Férjed vagy hozzátartozó nincs Veled? aki intézkedhetne, hogy nézzenek már Rád?

Babád rendben van? figyelnek Rá, és Rád is?

Nekem annak idején este megnéztek, semmi gondom nem volt, csak arra jártam, bementünk, és azt mondták reggelre gyerek lesz. és lőn fél 8,- és gyerek lett :-) A másodiknál éjszaka fájdogált a derekam, délelőtt bementem, fél 2-re megvolt a fiam.

REmélhetőleg nincs Veled semmi gond!!!!

Valami orvos csak van a közeledbe, vagy szülésznő. nem?

pesten szülsz? vagy vidéken?

bocs, hogy kédezgetek, mikor minden bajod van((

2013. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
2111 a méhszáj teljesen nyitva van!Szerintem legkésőbb holnap a kezedben fogod de lehet hogy mire leírom már szülsz!!
2013. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

hàt sajnos nem még nincs pici! orvosoktol bàrmit kérdezünk nem vàlaszolnak csesznek rànk pici jolvan voltunk ultra hangon!

vajudobol is leküldtek az osztàlyra ugy h kaptam egy görcs telenìtőt azt azt mondtàk vajudjak ott és enyi volt.. azota semmi azt mondtàkk akkor szoljak ha 4-perces fâjàsok lesznek és kész amugy szombathelyen!

2013. okt. 22. 22:37
 6/16 anonim ***** válasza:
Kitartast kívánok Neked! Nekem hasonló volt a szituáció, január 17etol fajasok 4-5percesek, januar 21en lett baba! Lehet, higy beindul egyik pillanatról a másikra lehet húzza az időt egy picit! Kitartas és pihenj minden percben amikor nincs fajas!
2013. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Van fogadott orvosod?Hányadik hétben vagy?
2013. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Na van mar baba?
2013. okt. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A 2111 jelentése: 2 ujjnyi méhnyak és külső-középső-belső méhszáj 1 ujjnyira nyitva. Ezzel kissé nehéz lenne szülni.....
2013. okt. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is gratulalok.

Biztos ketsegbe vagy esve, de probalj arra gondolni, h milyen lesz a babaval. Nem jo neked most idegeskedni. Parom is egy napig vajudott, nem nyilt o sem. Vegul megcsaszaroztak. Rendben meglett a pici.

Ha az orvos nem akar foglalkozni veled, mond a parodnak, h nyomjon a zsebebe „halapenzt”. Meg a szulesznonek is, rogton maskepp fognak viselkedni. Sajnos ilyen vilag van.

Mondjuk a mi orvosunkra nem mondok semmit, nem kert penzt, nem is viselkedett rondan. Rendes, normalis orvos. Persze szules utan adtam.

2013. okt. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!