Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárt le lehet levideóztatn...

Császárt le lehet levideóztatni? Magát a "műtétet".

Figyelt kérdés

Lehet,hogy kicsit durvának tűnik,de ott akkor nem fogom látni,mert eltakarják előlem.

Kinek lehetne szólni ilyen esetben előre?

Nekem az lenne a legjobb,ha látnám is,amit csinálnak,de az képtelenség...(nem vagyok ilyesmitől rosszul,végignéztem többek közt a térdműtétemet is,ott a gerinc érzéstelenítés után egyszerűen megkértem,hogy vegyék el a paravánt,kétkedve fogadták,megoldottuk,így ráláttam valamennyire,de itt a hasamtól nem fogom látni)

Volt már valaki ilyen helyzetben esetleg?


2013. okt. 25. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kórház függő, nálunk császárra még apát sem engedik be, nem hogy kamerázni lehessen. Az orvosoddal kell megbeszélni ha ilyen igényed van, és igazából rá vagy utalva hogy megengedi e vagy sem. Jó esetben engedik, hogy egy álványon ott legyen a kamera apa meg a fejednél, vagy apa kamerázhat csak akkor nem lehet a fejednél meg a lábadnál egyszerre, talán megengedik , hogy legyen egy kamerázó ember meg apa is. Szóval ez kórház és orvos függő is szerintem, de ha szerencséd van akkor szerintem azért megengedik.
2013. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
24%

A műtőbe a párod nem mehet be!


Egy egészségügyi dolgozó.

2013. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Ez már tényleg beteg. A császár egy komoly hasi műtét, ki a fene akarná ezt videón nézegetni?! A vakbélműtétedet is mutogatnád a családnak?
2013. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Kórház függő, hogy beengednek-e. Van ahova nem engednek be, van ahova egy előtérbe mehetsz ahol kisablakon lehet nézelődni és van ahol a műtőbe is bemehetsz.

Viszont előre meg kell beszélni a videózást mert lehet, hogy a dokit zavarná. De természetesen ezt is van ahol megengedik.


Szintén eü dolgozó, aki szülészeten is dolgozott már

2013. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk bennt volt apa a császárnal de semmit nem látott, felsem állhatott a székről ameg meg nem lett a kicsi, , utána ment a kislanyunkal ameg engem stoppoltak! Egyebkent fennt van interneten az egész császármetszes videó!
2013. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Cesarean in 4min

Ird be ezt YouTube-ba! Utolso voltam

2013. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ani25 ***** válasza:
37%

Kedves 3. Valaszolo! Igen ez egy nagy hasi mutet de egyben a gyermeke szuletese is!!! Es ha o igy szul es megszeretne orokiteni, miert ne tenne?!?!

En is igy szultem es banom hogy nincs felvetelem rola:) mert en se mutetnek fogom fel hanem a babam szuletesenek :)

2013. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én nem mutogatni szeretném :-)

Nekem lenne fontos,hogy legalább utána meg tudjam nézni.

Férjemet nem engedik be császárra(de ő nem is tudná felvenni,mert rosszul lenne szerintem)

Bízok benne,hogy esetleg orvostanhallgatók lesznek akkor és valakit rá tudok venni,hogy videózza le.

Mondom,ha fizikailag lehetne,simán nézném,hogy csinálják,csak,mert érdekel,ahogy az eddigi összes nagyobb műtétem is érdekelt.

2013. okt. 26. 18:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt egy császármetszés, ha megnézed előre, akkor tudni fogod épp mit csinálnak.


http://www.youtube.com/watch?v=yHTqzYTUfTo

2013. okt. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó neked is!

Én is néztem már ilyesmi videókat(ezt is megnéztem).

De engem a sajátom érdekelne.

Alkalomadtán majd rákérdezek.

2013. okt. 29. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!