Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Túlhordás esetén megtagadhatom...

Túlhordás esetén megtagadhatom a szülésindítást? Van mód arra, hogy császárt kérjek egyből?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 17:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Császárt nem lehet elvileg kérni. Elvileg. Aztán biztos van olyan orvos, aki némi kp-ért megcsinálja azonnal. Viszont ha mondjuk azért akarnak indítani, mert zöld a magzatvíz, akkor nem hinném, hogy megtagadhatod az indítást, mert azzal a bébit veszélyezteted.
2013. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mennyi idős terhes vagy, hány nappal hordod túl?
2013. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%

Igen, választhatod a császárt is. Gondolom ha túlhordod akkor naponta vizsgálnak, a következő vizsgálatnál mondd a dokinak hogy szeretnéd ha megcsászározna és akkor nem bajlódnak az indítással, pláne ha már sok nappal hordod tovább.

Első baba?

2013. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

42. hétbe léptem be tegnap, semmi tünet nincs.

Naponta járok vizsgálatra igen. Első baba, elég makacs, azt sem tudjuk még hogy fiú lesz-e vagy lány mert nem mutatta meg magát és most meg kijönni sem akar.. :)

2013. márc. 17. 17:57
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
17.53. Hacsak nem magánklinikán szül, akkor nem választhatja a császárt! Ez nem választás kérdése állami intézményben.
2013. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha nem magánklinika akkor nincs ilyen hogy válogat császárt vagy szülésmegindítást "szeretne " e. Amúgy sokszor még ha előreláthatólag császár is lesz, akkor is hagynak kicsit vajúdni mert az jobb a babának is hogy felkészül a születésre. (persze nem a program császárra gondolok)
2013. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem kérheted. Ugyanúgy meg kell szülnöd, de hát nem mindegy, hogy indítják, vagy magától indul be?
2013. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem, gyógyszerész vagyok, tudok 1-2 dolgot a prosztaglandinról és az oxitocinról illetve annak hatásairól, úgyhogy ha lehet, akkor elkerülném ezeknek a szereknek az alkalmazását az esetemben, ha már választani lehet, akkor inkább szenvedjek csak én császár után mint hogy ez a két dolog bekerüljön egy kisbaba szervezetébe.


Nem magánkórház, de magándoki, majd rákérdezek nála holnap, köszi a válaszokat.

2013. márc. 17. 19:41
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
És ha otthon próbálkoznátok? Szex, intenzív mozgás, esetleg málnalevél tea vagy homeopátiás szerek?
2013. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ezek megvoltak már, szex naponta többször is, 6-7 kilométereket sétálok, lépcsőzök, ma kitakarítottam az egész házat, elvittük a kutyát sétálni stb stb, málnalevél teát is ittam már, de hatástalan minden.. :(
2013. márc. 17. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!