Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol lehet Bp. -n olyan szoptat...

Hol lehet Bp. -n olyan szoptatos ( elol kigombolhato) haloinget venni, ami idealis a korhazi napokra?

Figyelt kérdés

Ezt ugy ertem,hogy nem atlatszo,kenyelmes,nem oreges stb.

Ket darabot szeretnek venni,ezert jo lenne,ha kijonne 3-4 ezerbol darabja.

Mar csomo helyen neztem,es vagy nagyon oregasszonyos volt,vagy nagyon atlatszott (lehet ez csak engem zavar,es hulyeseg,de en olyat szeretnek,amiben nem erzem magam "meztelennek").

Elore is koszonom a valaszokat,remelem lesz valakinek valami jo tippje :-)

36 hkm


2013. okt. 25. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Én kínaiban vettem, mert úgyis csak a kórházba kell arra a pár napra, arra meg jó. Egy olyat amin elöl van 5 gomb, meg egy olyat, amin két oldalt lehet az elejét legombolni. 1800 Ft volt mindkettő. Nem látszanak át, szerintem nem rossz az anyaguk sem, és cuki maci/cica minták vannak rajta :)
2013. okt. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is kínaiban vettem, szintén elől középen gombos és két oldalt legombolhatót is, mindkettő fiatalos stílusú, normális anyagú...
2013. okt. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ilyesmi volt az egyik (csak fele áron)

[link]

2013. okt. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
brendonban. én ott vettem.
2013. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. :-)

Ti melyik kinaiban vettetek?

Ami nalunk van ket kinai,ott nem volt semmi normalis,csak ilyen atlatszo anyaguak es raadasul az egyik helyen 2400 ,a masikon 2700 volt darabja...Ami meg nem lett volna akkora baj,ha legalabb nem annyit takar,mint egy nylon zacsko xD

2013. okt. 25. 23:50
 6/10 anonim ***** válasza:
sárkánycenter
2013. okt. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :-)
2013. okt. 26. 05:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pedig az Ázsia centerben vettem és 1000 alatt volt mindegyik...
2013. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én C&A-bam vettem. Biopamut és elöl gombos.
2013. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom,szetnezek az altalatok irt uzletekben.
2013. okt. 27. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!