Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE1-be kell vinni hálóinget...

SOTE1-be kell vinni hálóinget a szüléshez, közös a vajlodó vagy egyedül lehetek a párommal, szülés után hármasba hagynak minket?

Figyelt kérdés
Ha számít van fogadott dokim és szülésznöm
2013. jan. 5. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

-adnak kórházi háloinget

-5 db egy ágyas szoba van ha van szabad akkor oda kerülsz,és van egy 5ágyas

-szülés utan két óráig együtt lehetek(3as ban)

2013. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én egyágyasban szültem, minket békén hagytak vajúdás alatt, utána pedig kettesben illetve hármasban voltunk.

A hálóinget adták, de minek akarsz sajátot? Én örültem, hogy nem nekem kell a vért kimosni belőle.

2013. jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sok helyen olvasom hogy sajátot kell vinni és mivel nekem egy db sincs mert utálom ezért akkor vettem volna egyet de így nem fogok :)

Érzéstelenitővel vagy anélkül születtek?

2013. jan. 6. 08:17
 4/6 anonim ***** válasza:

én kétszer szültem és semmilyen féle fájdalom csillapított nem kértem,mondjuk, a második szülésnél ha akartam se kérhetem volna mert 21.órakor csöngetunk be a szülöszobába és 21:45kor megszületett a kisfiam

(labdán vajudtam ,és mindkét fiam a rózsaszín szobában született)

2013. jan. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem kértem semmit.

8kor repesztették a burkot, majd vártunk, hátha beindul, közben talán kétszer, ha megvizsgáltak, aminek örülök. Én álltam végig és nagyon jó kedvem volt. Mehettem volna a zuhany alá is, de olyan jól beszélgettem férjemmel, hogy az sem érdekelt.

Délben mondták, hogy tulajdonképpen semmit sem haladtunk, így megkaptam az oxit, rá fél órával pedig meglett a baba.


Nálam gondok voltak és benn feküdtem akkor már régóta, azért kellett az indítás. Többször voltam a szülőszobán és megesett, hogy akkora teltház volt, hogy a nagy vajúdóban mellettem szült meg egy nő, mert nem volt máshol hely.


De jó kórház, én szerettem. A gyermekágyas osztály viszont katasztrófa. Arra készülj lelkileg.

2013. jan. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én sem mindenáron szeretnék kérni fájdalomcsillapítót csak ha nagyon elfajulna.

Én is nagyon szeretnèk egy ágyas szülőszobát mert azért ott csak jobb és én jeleztem a szülésznőmnek hogy apás szülès lesz és elsem tudom kèpzelni hogy egy 5 ágyas szobába az hogy oldható meg.

2013. jan. 6. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!