Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek a lentiek alapján...

Szerintetek a lentiek alapján második is császár lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! a kisfiamat 37+4 napra szültem császárral. Meconiumos víz, relatív téraránytalanság, magas vérnyomás. Az csak közben derült ki, hogy arccal előre beszorult a szülőcsatornába. amikor kint volt,akkor látszott, hogy kicsit balra tartja a fejét. Nekem ez olyan soknak tűnik, hogy nem kockáztatnék a másodiknál. Ti igen? Mit gondoltok?
2013. okt. 28. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy mikor volt az elözö császár?
2013. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tavaly decemberben..
2013. okt. 28. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.

Az első és a legfontosabb sajnos a kórházi protokoll... :(

A meconiumos víz és a magas vérnyomás nem feltétlen előjön 2. alkalommal is, de a téraránytalanság már veszélyes lehet.

Mivel tavaly decemberben szültél, így az is lényeges lenne, hogy most hány hetes kismama vagy (már ha ez a helyzet). Ill a dokid hozzáállása is fontos.

Ha a téraránytalanság nem lett volna, én bele mernék vágni , hogy a 2. babát simán szüljem.

Nekem 2 éve volt császárom, 40+6 héten. A víz meconiumos volt, farfekvés indokolta a császárt. Most vagyok 28 hetes kismama a tesóval, és valószínű megint császár lesz. (A rohadt protokoll miatt...)

2013. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lanyaim között 2ev 9honap van az első 47ora vajúdás után lett császár, nem tagultam illetve leesett a szivhangja! Nem sirt, nem lelegzett 4percig! Masodiknal rrettegtem mi vár rám/ránk! Megprobaltam simán megszulni, nem sikerült, ismét nem tagultam!Igy 2csaszar után nem vagnek bele még 1x! Esely aranyokat csak az orvis tudja biztosra mondani de az sem 100% sajnos! Ne gorcsolj rá! Mikorra várod a tesot? Azt mondjak, hogy 2even belül veszélyes a természetes szülés a heg szetvalasa miatt! 1a lényeg! Egészséges legyen és a legkevesebb komplikáció lépjen fel! A végeredmény mindenképp egy pici csoda a karodban!
2013. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Decemberben lesz egy éves a kisfiam, utána szeretnénk próbálkozni, de ez a kérdés olyan sokat jár a fejemben.
2013. okt. 28. 12:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igy hogy ska kb 2 éve telik el valószinüleg igen, több év után szokták inkább ajánlani a természetes uton való megpróbálást, bár sok orovos egyáltalán nem is enegdi már császár után. Én ismerek egy nöt aki a másodikat simán szülte de több mitn 6 év volt a két gyerek között. Neki azt mondta az orvosa ö 5 év fölött engedi de kb 80%-ban ujra kell a császár mivel gondok vannak a heggel.
2013. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!