Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valaki aki a János kórházb...

Van valaki aki a János kórházban fog szülni januárban?

Figyelt kérdés
Ti már jártatok ott?Mit hallottatok róla?Kinél szültök?Tudjátok mit kell bevinni a babónak?
2009. nov. 14. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én már szültem ott, ha segíthetek írj!
2009. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia.Elmondanád mit tapasztaltál?Hogyan telt neked az a pár nap ott bent?

És hogy most hogy vagytok persze:)?

2009. nov. 15. 12:44
 3/12 anonim válasza:

sziasztok!

Márciusba fogok a Jánosba szülni. Kérlek írjatok arról kell e babaruhát vinni,stb. Tervezett császárom lesz. Mire számítsak? Kinél szültetek?

Köszönöm!!!

2009. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szia.Én januárban fogok,Sóvágó Lászlónál szülni.

Engem is érdekel,mit kell bevinni a picinek,meg hát nekünk.Jövő pénteken megyek a dokihoz,ha addig senki nem tud segíteni,majd megírom mit mondott ő.

Amúgy voltál már bent?Körül néztél?

Nálam nincs tervben a császár(eddig),szóval azzal nem tudok segíteni.

2009. nov. 16. 07:11
 5/12 anonim válasza:
Köszi, megnyugtató ha írsz. Talán kap a babácska ott ruhát, miután megszületik, ennyit sikerült megtudnom.
2009. nov. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok

A nővérem 2007 őszén szült a Jánosban, Pálmai Bálint volt a választott orvosa. Kisebb komplikáció ellenére is minden rendben zajlott.

Arról sajnos nem tudok semmit,hogy mit kell vinni illetve mit adnak bent a babának. Ő még pont azelőtt szült, hogy átadták volna a felújított részleget, viszont így is mindennel elégedett volt. Azt mondta,hogy nincs mire panaszkodnia, rendesek voltak..

Remélem valamennyire tudtam segíteni.

2009. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)Egyelőre én még új hírekkel nem szolgálhatok,de írok majd.
2009. nov. 19. 07:04
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A dokitól annyit sikerült megtudnom,hogy a babák kapnak ruhát és bizonyos mennyiségű pelust is (hogy mennyit,azt nem tudta).Azt mondta,ha csak magamat viszem be a szülésre,az is elég lesz,meglesz mindene a babónak és nekem is.

Hát ennyi.Nem volt topon ebben a kérdésben,és rádásul még korainak tartotta.Szerinte ez még olyan messze van-/másfél,két hónap!/

Az első kórházi ctg-n amúgy kapunk egy listát amiben minden fel lesz sorolva.Csak én már összeakartam rakni,felkészülni rá.Teljesen lázban égek:)Már nagyon várom a picit.

Sok sikert mindenkinek,és kellemes babavárást!

2009. nov. 28. 04:57
 9/12 anonim válasza:

Köszi!

Én is pont így vagyok vele: 25 hetes vagyok és szépen lassan én is gyűjtögetem azt, ami majd kell.

Jó, hogy ruhát adnak a babuskának (sok helyen ez nincs így).

Szép babavárást lányok!!!

2009. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én jan.3-ra vagyok kiírva. Nincs fogadott dokim, sima sztk-s rendelésre járok.

A szülőszobák egy ágyasak, szépen felújítottak, tiszták. Van kád, labda, hifi.

A kórtermek nem a legjobbak, van 6 ágyas, de van 2 ágyas alapítványi is.

Ezeket kell vinni: [link]

Ha itt a keresőbe beírod, hogy János Kórház nagyon sok találatot kiad, és nagyon hasznos infókat tudsz gyűjteni.

2009. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!