Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Másfél éve vagyok házas, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quadmalac kérdése:

Másfél éve vagyok házas, most született a kisfiunk, amit a kórházban meg akartam nézni, de közölték, hogy az apja látogatja már egy hete! Kiderült Januárban félrelépett! A "barátja" beíratta magát apának a kórházban! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
DNS vizsgálatot kértem, az asszony bánja amit tett, azt mondja szeret és mellettem akar maradni, de mégis sokat kimaradozik, mindig azt mondja a bátyjánál van, amit egyre kevésbé hiszek el neki! Most váljak tőle, vagy várjam meg mi a DNS teszt eredmény, vagy mit csináljak? Tanácstalan vagyok!
2011. szept. 29. 07:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
98%
Ha te vagy a férje, nem írathatja be magát apának más.Egyébként várd meg a DNS tesztet, de mondjuk itt nagyon nem lehet mit csinálni.
2011. szept. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
98%

1. ha házas vagy csak te lehetsz "beírva" apának senki más

2. hogyhogy valaki látogatja egy hete? Ez azt jelenti,hog te egy hétig feléje se néztél?

2011. szept. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
84%
A kisfiú élőlény, tehát nem amit, hanem akit!!!
2011. szept. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:
Vidékre ment a bátyjával! Én ezt tudtam!Hétfőn mentő hozta vissza Pestre, kedden szült, csak vasárnap jött haza,addig telefonon mindig azt mondta, még lent van vidéken és dolgoznak!Csak vasárnap tudtam meg, hogy megszült!Addig a másik "apa" látogatta!Nekem nem szólt!
2011. szept. 29. 07:44
 5/74 A kérdező kommentje:
Elnézést, tényleg elírtam!! Aki és nem ami!!
2011. szept. 29. 07:45
 6/74 anonim ***** válasza:
54%

Ez mekkora nagy kamu:-))))

Minden mondatában lebuksz:-)

Legalább ügyesen tennéd!!!!!

NO de sebaj, aki unatkozik, annak jók az ilyenek:-)

2011. szept. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
82%

Ha ezt tette veled,akkor min gondolkozol?

Válj el. Semni értelme. A gyerek pedig vagy tiéd vagy nem. De azért egy házasságot se érdemes fenntartani,mert van egy közös gyerek.

2011. szept. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
85%
Hát, beszélgetnetek kell. Én el nem tudnám képzelni, hogy nem szólok a páromnak, hogy megszültem a picit. Hihetetlennek tűnik a mit írsz. Még ha nem is tied a pici, akkor is tartozik annyi tisztelettel. Meg kell beszélnetek, kinek mi az elvárása, főleg miután tudod, hogy kié a pici. Ha Tied, bárhogy alakul, segítsd, maradj az életében a kisbabának. Ha nem, akkor újra kell értékelni, mit vársz a házasságodtól.
2011. szept. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
86%
Hány hetes terhes volt, mikor szült?
2011. szept. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk a kórházban nem kellett látogatásnál beírni, hogy ki az apa. Anyukához jöttek látogatni és velük nézték meg a babát. Valami baja van a kicsinek, hogy 1 hete bent van, mert ha nincs, maximum 5 nap és hazaengedik. Szerintem is kamu.
2011. szept. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!