Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes szülésznőt fogadni a...

Érdemes szülésznőt fogadni a II. Női Klinikán? Ajánlanátok szülésznőt? Vagy van olyan, akivel nagyon melléfogtatok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, megéri-e fogadni és fizetni...
2013. okt. 30. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem fogadtam, rábíztam magam az ügyeletesre. (Dokim volt) Akkor Bodó Beáta volt bent, és egy tünemény. Nagyon kedves, aranyos volt.
2013. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem fogok fogadni, mert azért vannak ott, nekik ez a munkájuk akárhogy is nézem.Ennyi erővel a védőnő is megérdemelné a hálapénzt....., sőt akkor a takarítónők is a kórházban.De nyilván ez csak az én véleményem, te döntöd el,hogy fogadsz-e vagy sem.Én biztos nem fogok,mert nem is ismerek senkit, másrészt lehet ha valakit ajánlanak az annak az illetőnek épp szimpatikus volt, de másnak nem biztos.
2013. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fogadtam és életem legjobb döntése volt !! Nagyon sokat köszönhetek a szülésznőmnek! ! Egy percre sem hagyott magamra a 11 órás vajúdás alat. EÉs fantasztikus szülésem volt amit javarészt neki köszönhető! !! Nem beszélve arról h.a kórházi napokban sem hagyott magamra . Mindennap bejott hozzám. Nézte és ápolta a gát sebem segített a baba körül is . És mikor nem volt ott akkor mindig szólt az osztályon h.figyeljenek rám. Míg élek hálás leszek neki !!!! Amúgy megérdemli h.kiirjam a nevét : Ébeling Katalin ....tiszta szívből ajánlom őt !!!!!!!!
2013. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is fogadtam és nekem is a legjobb döntésem volt.Mikor elfolyt a vizem és hívtam őt éppen a műszakjából tartott hazafelé este fél 8 kor,miután beértünk kb negyed órán belül ő is ott volt és egész éjszaka velem volt,mindenben segített biztatott.Hozzáteszem ezt végig hatalmas mosollyal az arcán ,pedig 12 órát vajúdtam.Laskó Katalin volt a szülésznőm.
2013. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!