Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ti megvártátok...

Szülés után ti megvártátok mig letelik a 6 hét és csak utána sexeltetek? Aki hamarabb-3hét pl-kezdte ujra annak adódott-e esetleg belöle problémája és ha igen, mi?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

az elsőnél nem csak a 6 hetet vártuk ki, hanem a kontrollt is és amikor a doki mondta, hogy minden rendben, csak akkor voltunk együtt

a másodiknál nem vártuk meg a 6 hetet, korábban voltunk együtt, nem volt semmi probléma belőle

2013. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én megvártam a 6 hetet.
2013. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
elsőnél megvártuk a 6 hetes kontrollt,másnap szexeltünk.A másodiknál szülés után 9 héttel szexeltünk.8 hét után jutottam el a kontrollra,utána 1 hétig pedig nem volt rá alkalmunk.
2013. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Persze hogy meg.Akinek van egy csöppnyi esze,az kivárja a 6 hetet.Az agyatlanok azok nem.
2013. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
mi is meg vártuk a 6 hetet söt 8 hét után sexeltünk mivel még akkor is elég fájdalmas volt .......... ( de ki hogy éli meg )
2013. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

5 hetet vártam, utána voltunk együtt, fantasztikus volt!

Nekem nem volt sebem, nem vágtak, nem is véreztem már.

Aki szerint emiatt agyatlan vagyok, azt sajnálni tudom, mert biztos negyedannyira sem olyan fantasztikus és aktív a szexuális élete, mint nekem.

2013. okt. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én pont ma voltam a 6 hetes kontrollom...asszem hazajön a párom és letámadom...:D
2013. okt. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
67%
mi is is kivartuk a hathetet mind a ket gyerek utan.ki lehet birni azt a hat hetet,es hat valoszinüleg nem veletlenül van kitalalva.nekünk sincs szexualis problemank,szeretjük egymast es a szexet is az egeszsegem fontossabb.
2013. nov. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

Drága 6-os.Te tényleg agyatlan vagy!

Nem azért tilos a szex 6 hétig,mert pocsék a szexuális életünk.Hanem azért mert nagy a fertőzésveszély.

Na látod,innen is látszik,hogy semmi eszed sincs!

2013. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi nem vártuk meg a 6 hetet, 3 hétig bírtuk. Amúgy én császáros lettem, nem tudom ez mennyiben befolyásolja a dolgokat, de gondolom azért valamennyire számít, hogy nem hüvelyi szülésem volt. Amúgy semmi bajom nem lett a szextől.
2013. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!