Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek mikor vált le a nyákdug...

Nektek mikor vált le a nyákdugó és mennyi idő volt utána a szülésig?

Figyelt kérdés
2 napja egy átlátszó zselés ízé jött ki. A méhszájam már nyitva van kívül belül az orvos szerint. Szúró érzések jönnek a medencecsontomba és deréktájba. Ha most szülnék baja lenne a babának? 35. hét! Első baba nagyon meg vagyok ijedve, hogy pici lesz. Rég voltam ultrahangon 28. héten és csak 15-én kell mennem a következőre. Akkor volt a becsült súly 1500 gramm. Már nehezemre esik az ülés is, mert fájdalmaim vannak tőle és nagyon feszül a hasam pedig 3x3 magnéziumot szedek. Rengeteget hányok azóta és ez teljesen kikészít.

2013. nov. 5. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél 38 hetesen ment el a nyákdugó,40+3 hetesen indították a szülést. Másodiknál 39 hetesen ment el, 41+2 hetesen indították. A nyákdugó távozása nem sok mindent jelent. Készülődik a szervezeted, de simán túl is viheted.
2013. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

40. héten, 4 nappal a szülés előtt.

35. hétre szülni már nem annyira korai, persze jó lenne, ha végig bent lehetne.

2013. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsonel szules elott par oraval a magzstvizzel egyutt.

Masodiknal vasarnap delutan 5korul es hetfon fel 3kor megszultem

Mindketto 38hetre szuletett

2013. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40+3nál ment el a nyákdugó, 40+5nél indult meg a szülés, 40+6ra megszültem.
2013. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor nincs jelentősége!
2013. nov. 5. 12:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiírt napon ment el a nyákdugó, 40+6 hetesen szültem.
2013. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Első baba és szülés előtt pár órával ment el a nyákdugó, utána nem sokkal folyt el a magzatvíz. 40+3-on szültem.
2013. nov. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 hónap
2014. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!