Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha távozik a nyákdugó, lehetsé...

Ha távozik a nyákdugó, lehetséges, hogy beindul a szülés is ma? Mert holnapra vagyunk kiírva. Vagy várni kell utána napokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a szülés előjele, de nem biztos, hogy hamar beindul. Anno távozott nyákdugóval, 2 ujjnyira nyitott méhszájjal majdnem egy hétig húztuk.

20 hkm

2011. aug. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek rá 5 napra indult be a szülés!:)
2011. aug. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem, h még több idő is eltelhet a kettő közt. De lehet rosszul emlékszem.

Nekem a magzatvizem folyt el, akkor tuti menni kellett. :D A nyákdugóra nem is emlékszem, h mikor volt. Vagy legalábbis nem tűnt fel egyáltalán nekem.

2011. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem hétfőn távozott és csütörtök hajnalra lett meg a fiam.
2011. aug. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem hajnalban ment el de akkor már fájásaim is voltak néhány órája és estére megszületett.
2011. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hűha, akkor ez mindenkiél máshogy van. Köszönöm a válaszokat :) kíváncsian várjuk :)
2011. aug. 30. 09:30
 7/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam a nyákdugó másnapján indult el kifelé. könnyű szülést! :-)
2011. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még 30.-án este bementünk a kórházba, és hajnali 2.10-kor meg is született a kisfiam :)
2011. szept. 8. 22:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!! Sok boldogságot, jó babázást! :-)

/Első vagyok/

2011. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!