Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hüvelyi szülés után maradando...

Hüvelyi szülés után maradando károsodás? Valakinek valami?

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nehéz válaszolni, mert nem tudom mit értesz "károsodás" alatt. Mert "csúnya változások" nekem voltak, de végül is még a "normál kategóriában".

Barátnőmnek volt csúnya hüvelyrepedése, mindene roncsolódott, nem tudták elállítani hetekig a vérzést, több műtéten esett át, majd olyan szűk lett, hogy nemi életre nem volt alkalmas. Majd újabb plasztika... Ilyesmire gondolsz?

2013. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nos igen....a hüvelyi szülésről azt gondolná az ember, hogy na...most biztos jó tág leszek....de nem....nekem is nagyon szűk és ezért kicsit fájdalmas még most 3 hónap elteltével is a nemi élet ( na mondjuk csak 2szer volt olyan)és szinte érzem a varratokat, hogy feszülnek. és szerintem sokkal rosszabb az első alkalom a szülés után, mint a szüzesség elvesztése...
2013. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!