Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi ideig tartott a szülése...

Mennyi ideig tartott a szülésed igazán fájdalmas része?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12 órát vajúdtam végig kb 2 perces fájásokkal. Eléggé kivette az erőmet. A legjobban az utolsó fél órába fájt.
2013. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hajnal 2kor folyt el a vizem.Oxit kaptam,órákig semmi,aztán állítottak rajta,fél7kor jött az első fájás.Az még egy ideig elviselhető volt.Aztán jöttek és jöttek 10.45 re szültem meg.Szóval én kb.2-3 órát mondanék,nekem ennyi volt ami igazán fájdalmas volt.Amúgy mindenkinél más.
2013. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6 óráig, tehát elejétől a végéig. 3 órát vajúdtam, gyakorlatilag végig 2 percesekkel. Utána jött a 3 órás kitolás, az sem volt egy leányálom.
2013. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
a finish.negyed óra volt a kitolás,ebbe már benne volt a kézzel tágítás és a gátmetszés.és kicsit szük is voltam a gyerkcőnek.amúgy végig sétálgattam telefonáltam.4 órát ''vajúdtam''
2013. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kb 1,5 órát.

Este fél 7-kor kezdődtek az igazán kemény és gyakori fájások, fél 8-kor fektettek fel, hogy akkor jön a kitolás, az volt egy fél óra. Szóval összességében nem volt hosszú, viszont az oxinak és a dokimnak hála, aki időről időre rettentő fájdalmasan vizsgálgatott (amikor megláttam az ajtóban, már attól besírtam) szerintem ez sokkal fájdalmasabb volt, mint egyébként lett volna, de ha nem piszkálódik és akkor hosszabb... Elég nagy dilemma, melyik a jobb :) De az biztos, hogy így 1,5 év elteltével a szülési fájdalmak már teljesen feledésbe merültek, az viszont még mindig élénken él bennem, milyen fájdalmas volt a kézzel tágítás :(

2013. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kb fél óra ami igazán rossz volt. 4 és 6 óra alatt szültem a gyerkőceimet, első fájástól. A kitolás nekem mindkétszer nagyon gyors volt, és nem fájt.
2013. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én csak fetrengős fájdalomnak hívom, mert amikor már úgy fáj, akkor már csak fetreng az ember, megszólalni se ereje, se ideje:D Este 8-tól kezdett el kicsit jobban fájni, este 10-kor éreztem úgy, hogy menjünk be korházba, mert ha erősödik, nem tudok megülni a kocsiban. Este 11-től már nagyon fájt, azt reméltem, nem fokozódik tovább, mert iszonyat fájt. Kábé éjféltől jött a fetrengős fájdalom:D Egészen 6:39-ig, amikor is megszületett a lányom:D 1.5 órás volt a kitolási szakasz-remélem azért következővel egy kicsit rövidülni fog:D
2013. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2-3 óra volt igazán durva.
2013. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Tica0121 ***** válasza:
84%
Én császáros voltam, igazából sokak szerint ez nem szülés, de azért leírom. Sürgősségi volt, egy percet sem vajúdtam. De utánna öt napig naponta 4 oxitocin injekciót kaptam, ami vajúdáshoz közel álló fájdalmat produkált. Nagyon durva az első 2 nap volt, fájt nagyon a vágás + a sok OXI. Mai napig vannak fájdalmaim, nem tudok rendesen felülni fekvő helyzetből.... 3,5 hónapja volt. Remélem nem pontoztok le, csak azért írtam le, hogy nehogy valaki azt higgye, hogy császárral annyival egyszerűbb. Megvan mind a kétfajta szülésnek a maga hátulütője!
2013. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utolsót is! :) Sosem lehet tudni, mit hoz a jövő, örülök, hogy elmesélted a tapasztalataid! Minden válasz nagyon hasznos volt! Gratulálok a kisbabákhoz! :)
2013. nov. 6. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!