Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés aranyérrel? Nagyon...

Szülés aranyérrel? Nagyon csúnya, és fájdalmas aranyerem van, gyógyszert szedek rá, és kenőcsöt is kaptam, de félek, hogy nem múlik el mire mennem kell szülni.

Figyelt kérdés
35hetes múltam,de nagyon félek ezmiatt a szüléstől,hogy hátha nem múlik el addig.Volt aki aranyérrel ment szülni?Én ülni sem nagyon tudok,iszonyúan fáj,feszül.
2013. szept. 13. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm szült nagyon durva aranyérrel. Már a terhessége legelejétől szenvedett vele, ráadásul fodrász és az utolsó pillanatig dolgozott (értsd úgy, hogy délelőtt még hajakat vágott enyhe fájásokkal, délben bement a kórházba szülni). Szülés után öklömnyi aranyere lett. Nagyon kivolt, hogy mi lesz így vele, de szerencsére szépen visszahúzódott. Azt nem mondom, hogy tökéletes, de együtt lehet vele élni. Bár amíg kórházban volt, azt mondták neki, hogy a jövőben valószínű, hogy majd műteni kell.
2013. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem volt egy pici mindkét terhességem alatt,szülésnél jobban kijött. :( De szerencsére utána elmúlt.Elképzelhető,hogy sajnos náladis nagyobb lesz.Csak külső,vagy belső aranyered is van?
2013. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Külső van,de az előző szülésem után volt belső.Viszont akkor terhesség alatt semilyen sem volt.Nagyon remélem,hogy elmúlik szülésig.Habár ott,akkor gondolom elő fog jönni.
2013. szept. 14. 00:46
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is fájt-és sztem a beöntésnél még meg is sértették-szólj,h erre figyeljenek,mert még itthon is iszonyat volt.3 krémet felváltva használtam,mig rendbe jött.
2013. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon kijött a 32.héten (hasmenéstől), de annyira, mint az első szülés után. Rendbejött, erre, most a 37-en újra (szorulástól) és megint olyan durván, mint az első szülés után. Remélem meggyógyul valamennyire, bár nem nagyon halad, mert nagyon félek én is, hogy hogy megyek így szülni:(
2013. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remélem gyógyulsz valamennyire szülésig.Én detralexet 2*2-t szedek,és aurobin kenőcsöt használok.Mostmár picit jobb,de remélem lesz még jobb is.Azt is mondta az orvosom,hogy langyos vízbe üljek,az is jót tesz.Sztem ez a gyógyszer,amit adott a háziorvosom nagyon jó,egyszer már elmúlasztotta.Ajánlani tudom csak.Az ára 3300ft környékén van.Jobbulást kívánok!
2013. szept. 16. 23:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Neked is jobbulást! Megkérdezem ma a dokit, hogy itt (külföld) milyen gyógyszert szedhetek. Hátha van még még pár napom gyógyulni így a 38. héten:)
2013. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!