Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesti vagyok és ott is...

Budapesti vagyok és ott is fogok szülni de Budapesttől 200km-re Szlovákiában lakom jelenleg mert a párommal itt élünk, mert őt nagyon sok minden ide köti jelenleg. Hasonló helyzet?

Figyelt kérdés
Úgyértem,hogy a várandósság alatt a kórházom és orvosom 200km-re vannak tőlem...
2009. nov. 16. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak 30 km-t kell utaznom majd, de az előző nagyon gyors szülés volt, remélem, beérek. Egy ismerősöm Kolozsváron lakott, Pesten akart szülni, és a szülés előtt pár héttel egy ismerőséhez költözött, hogy ne akkor kelljen utazni. A vizsgálatokra meg idejött pár napra.
2009. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy az ismerőse pesti volt természetesen.
2009. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kicsit megnyugodtam:)
2009. nov. 16. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Abszolut nem tartom logikusnak... hogy fogod megoldani, ha beindul a szülés? És ha közben gond adódik? Oda minden...A dokid, a belefektetett pénzed, az ismert környezeted, és egy ismeretlen helyen fogsz szülni ismeretlen emberek között....

Mellesleg ha Szlovákiában élsz, akkor szlovákiai vagy, és nem budapesti!...Akkor vagy budapesti, ha budapesten élsz.

Én is pécsi vagyok, ott éltem 28 évet, de már Győr mellett élek férjemmel, ezért már győri vagyok és GYőrben fogok szülni, nem Pécsen....

2009. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivel Budapestre vagyok bejelentve lakóhely szerint és magyar állampolgár vagyok és 3 hete vagyok a páromnál Szlovákiában ezért úgy gondolom amíg nem végleges a kiköltözésem addig budapesti vagyok,és ott is fogok szülni,ahogy az első hozzászóló írta a vizsgálatokra napokra feljárok a szülés előtt jó pár héttel pedig szüleimhez költözöm h ne legyen baj.utána persze vissza Szlovákia,ott már a bab "biztonságban" lenne mert az apuka szlovák neki lenne biztosítás...így tervezem...kíváncsi lennék h van-e más is aki volt vagy van ilyen helyzetben...
2009. nov. 16. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!