Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mikor kéne...

Császár után mikor kéne megjönnie?

Figyelt kérdés
Már nem szoptatok, 3 hétig szoptattam. Lassan 8 hete hogy szültem, de még nem jött meg. A hasam alul puffadt, iszonyatosan kb. mi ntha 5 hónapos terhes lennék, és tegnap annyira fájt, mintha nem is tudom... Szurkált, nyilallt meg minden, reméltem, hogy azért mert megjön és akkor végre megkönnyebbülök, de nem jött még meg.
2013. nov. 11. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
pár hónapon belül miután abba hagytad a szoptatást- Ahhoz nincs köze hogy hogy szültél. Szerintem hamarosan meg fog jönni azért vannak a tüneteid, ha nem jön meg 1 hónapon belül menj el orvoshoz.
2013. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

HA nyolc héttel szülés után ennyire rosszul érzed magad, akkor menj vissza az orvoshoz, mert valami nagyon nincs rendben.


Olyan nincs, hogy ha megjön, majd megkönnyebbülsz - a menzesz nem ilyen dolog.

2013. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!