Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek nagy baj, hogy...

Szerintetek nagy baj, hogy nincs fogadott orvosom? Hogy fognak bánni velem? Ikreim lesznek ezért valószínű, hogy császár lesz.

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ikres terhességnél fogadnék dokit...De egyébként nem 100%a császár. Biztos fognak rendesen figyelni rád.Legalább szülésznőt fogadj szerintem mert a csásázrnál nemn biztos h bent lehet a párod..
2013. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kíváncsicska ***** válasza:
Szerintem ez sok mindentől függ. Pl hol laksz (kis város, nagy város, a kórházi dolgozók moráljától, az adott napi hangulattól...).Nekem sem volt fogadott orvosom (igaz nekem egy babóm született,és kis városban szültem),de meg voltam elégedve a dokikkal, nővérekkel.Normális hozzáállást tanúsítottak.Persze szerencsém volt mert szüléskor az egyik legjobb dokit fogtam ki.Ja még annyit én szülésznőt fogadtam a doki helyett és nem bántam meg.Legközelebb is így teszek.De mondjuk ha Pesten laknék, valószínű elgondolkodnék az orvos fogadáson, viszont nem adnák neki 100000-et max 30-at ha olyan volt a hozzáállása.Mert manapság már az sem garancia sajnos, hogy van orvosod.Ez az én véleményem.
2013. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem nem volt orvosom, konkrétan hozzám se szólt, még csak nem is köszönt. a szülésznő nagyon kedves és segítőkész volt, őt sem fogadtam, ő volt az ügyeletes. azért nem fogadtam senkit, mert annyira azért nem élünk fényesen, hogy minden hónapban 10ezreket költsek a vizsgálatokra, ultrahangokra. de pont nemrég gondolkoztam, (mert tervezzük a kistesót), hogy ha esetleg ikrek lennének, akkor rászánnám a pénzt, és fogadnék orvost legalább.
2013. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekünk sincs pénzünk, főleg, hogy ikreink lesznek lesz mire költenünk. Amúgy az ország egyik ha nem egyetlen legjobb klinikáján fogok szülni.
2013. nov. 5. 14:22
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk nekem csak egy babám lesz, de egyfolytában azon idegeskedtem, mi lesz ha nem lesz dokim...mi lenne? Semmi.

Rájöttem tök fölösleges ezen stresszelni magamat. El fognak látni, kötelességük és ez a fontos. Ha természetesen szülsz, akkor ott lesz a férjed pátyolgatni, az orvos akkor sem fog pátyolgatni ha többszázezret fizetsz neki.

Ha meg császár lesz, elaltatnak,vagy ha nem, kérheted, hogy nem szeretnél beszélgetni, csendben szeretnéd megvárni a végét. Kiveszik a babákat, és onnantról fogva érdekel, hogy hogyan bánnak veled? Nem fog.

Ha kicsit szemétnek érzed őket, nyelj nagyokat, és gondolj arra a sok csodás dologra, amit a hálapénzből a kicsiknek veszel.

2013. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom hol fogsz szulni,de azert leirom a sajat tapasztalatomat...

Most varom az elso babamat,nincs fogadott orvosom,sem szulesznom.Harom napja bementem a korhazba (Sote II),mert azt hittem szuni fogok.

Felkuldtek a szuleszetre ,,manualis" es CTG vizsgalatra.Mindenki,kivetel nelkul nagyon kedves volt,az osszes nover,szuleszno es orvos is nagyon normalisan viselkedett.

Mikor kiderult,hogy csak ,,vaklarma" volt,akkor sem voltak bunkok,bem alaztak meg,sotl,biztositottak rola,hogy nem kell,hogy emiatt kellemetlenul erezzem magam.

Jo,persze,mas egy szules,foleg ikrekkel,ezt csak azert irtam le,hogy lasd,hogy attol,mert az ugyeletes orvos es szuleszno foglalkozik Veletek,meg nem feltetlenul bannak ugy Veled,mint a kutyaval.

Egyebkent a baratnom 4 honapja szult ebben a korhazban csaszarral az ugyeletesnel es azt mondta,hogy egy rossz szot sem szolhat a banasmodra,nagyon kedvesek voltak vele is.

Sok sikert ,egeszseges babakat es konnyu szulest!

2013. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szomszéd lány is ikreket várt, vidéki nagyvárosban lakunk, itt volt fogadott orvosa, kb. 60 ezer forintba került volna a szülés, erre számítottak. Aztán úgy tűnt az egyik babával baj van (szerencsére tévedtek), gyorsan felvitték valamelyik pesti klinikára, már csak a babákkal jött haza. Azt mondta, semmi hátránya nem volt belőle, hogy ott nem volt orvosa, sőt örültek, hogy megmaradt a szülésre szánt pénz.
2013. nov. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne császár? Ez egyáltalán nem biztos....
2013. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!