Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesség alatti egyszeri...

Terhesség alatti egyszeri vagy többszöri vérzés?

Figyelt kérdés

Nálatok fordult-e elő akár több alkalommal is?Feküdni kellett miatta otthon?kiderült mi volt a vérzés oka?

15 hetes vagyok,ma reggel véreztem székelés közben,és sajna azóta is folyamatosan.Voltam orvosnál,holnap megint be kell mennem,és azt mondta ír fel gyógyszereket!Holnapig remélem eláll a vérezgetés!Félek!


2009. nov. 17. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 4X véreztem, 29, 32, 36 és 38 hetsen.

Az elsőnél rohantunk a kórházba, bent fogtak egy hétre, de semmit nem csináltak, csak először kaptam egy infúziót. SE gyógyszer, se uh, se vizsgálat, semmi. Aztán nem feküdtem be, mert ezt otthon is meg tudom csinálni...

Azt mondták, nagyon lent van a méhlepény és a baba nyomja, azért vérzek, de 39 hetesen kiderült, a lepény fent van a helyén.. szóval passz....

Igaz, és csak kicsit véreztem, mindját eli s állt, csak egy löket volt már az elsőnél is, a többi meg szinte csak pár csepp volt. Kaptam gyógyszereket, növelétk a mgot, de nem használt.

TE mindneképp pihenj, feküdj, ne kellj fel, csak ha pisilni , fürödni mész. Holnap doki, és drukkolunk, vigyázz magadra!!!

2009. nov. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2009. nov. 17. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt.kb 4 hónapos lehettem,elég erős volt.azonnal orvoshoz rohantunk,igazából én csak azért aggódtam,hogy vele minden rendben legyen.de neki semmi baja sem volt.a doki szerint egy hajszálér pattant el,valamilyen erőlködés miatt.ő azzal vigasztalt,hogy a kifelé való vérzés elég gyakori és nem káros,akkor van gond ha befelé vérzik.nekem feküdni kellett,nuku nemi élet.de elmúlt és elő se jött többet.nagyon vigyázz magadra,pihenj sokat.
2009. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pihenek,de azért szeretnék dolgozni továbbra is(ülő munka)!Persze a doki dönti majd el,hogy mi a köv.lépés!
2009. nov. 17. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen fordult elő elég sokszor.Feküdnöm kellett és no sex.

A dokim szerint egy hajszálér okozta pont a méhszáj környékén, de olyan picike volt, hogy nemtudott mit tenni.Csak írt fel valamit.

Pihenj sokat.

2009. nov. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a méhszájnál volt a lepény a 16 .héten.Fekvés kórházban 10 hétig,majd otthon is,és no sex:(
2009. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te jó ég!10 hétig feküdni,ráadásul kórházban?:( Sokat fogok pihenni,hátha nem lesz ágyhoz láncolás....
2009. nov. 18. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!