Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvosnak szerintetek...

Fogadott orvosnak szerintetek elég ennyit adni?

Figyelt kérdés

Vidéki kórház, osztályvezető főorvos.

A terhességem alatt végig hozzá jártam, le volt beszélve a császár a 38. hétre, de a babám korababa lett, sürgősségi császárral.

Az orvosom nagyon normális volt, és az életünket köszönhetjük neki.

Én 50.000 Ft-ot gondoltam neki adni a holnapi 6 hetes kontrollon.


2013. nov. 13. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem mondott előre árat, akkor gondolom jó. Az én dokim nem mondott árat, én 60at adtam neki, de nagyon problémás voltam. Nálunk az osztályvezető főörvos "tarifája" 130 ezer ft, vidéki kórház.
2013. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Persze ha nem mondott árat, akkor annyit adsz amennyit szeretnél, tudsz,akarsz.
2013. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem mondott összeget akkor szerintem rendben van ez így. Nem tudom magánrendelésre jártatok e hozzá, de ha igen akkor elég ennyi. Mi is ennyit tervezünk adni, még nem jött ki a baba. Mi magánrendelésen is voltunk 3 alkalommal 8000Ft/alkalom így majd nem 80.000Ft ot hagyunk nála. Mi ennyit tudunk adni, plusz a szülésznőnek is 10-20 körül gondoltunk adni, és hát nekünk ez így is éppen elég. Imádom a dokimat és tényleg a legcsodálatosabb doki, de sajnos nem tudunk többet fizetni.
2013. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

El vagyok hűlve ezektől az áraktól amiket írtok!!!


Bármelyik orvosnak kötelessége küzdeni a baba és az anya életéért is pénz nélkül.

Én nem fizettem senkinek semmit mégis maximálisan elláttak minket.

2013. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó és őszintén ez most kit érdekel, nem ez volt a kérdés.
2013. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Problémás volt a terhességem, 2-3 hetente kellett mennem, egyszer a magánrendelésére, másszor a kórházba.

Most is magánba megyek az + 7000.

2013. nov. 13. 21:23
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
kedves 4-es! mi azért fizetünk, mert az általunk választott orvos éjjel, nappal, karácsonykor, a születésnapján, a családi hétvégén ugrásra készen áll, ha éppegindul a baba,vagy csak egy pánikhelyzet miatt épp rátelefonálunk . MINDIG kedves,mem egy sztk-s leharcolt hangulatemberre vagyunk bízva, aki előttünk 15 büdös cig*ny pin*át nézett át.. . stb. ezt ne keverjük össze a hálapénzzel. ezért a pénzért ő rendelkezésünkre áll!
2013. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom. Adnék én többet is, mert tényleg neki köszönhetem az életünket, de most ennyi van. Ha nagyon megszorítom a nadrágszíjat még tudnák tenni a borítékba. Ezért is kérdeztem a véleményeteket.
2013. nov. 13. 21:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Sürgősségim lett, 80-at adtunk!


Egyébként nem értem,hogy miért olyan nehéz még egyeseknek felérni ésszel a fogadott orvos fogalmát!

2013. nov. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azert szerintem annyira ne szorongasd a nadragszijat! Az osszeg korrekt, nektek tobbet szamit az a penz, mint neki, hidd el, felesleges eron felul nyujtani, azt sztem o sem varja el.
2013. nov. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!