Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit illik adni a fogadott...

Mennyit illik adni a fogadott orvosnak szülés esetén?

Figyelt kérdés
Kérkek mellőzzétek,hogy kap érte fizetést,meg fizetem a tb-t,úgyis tudjuk,hogy van hálapénz.
2013. máj. 23. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én az elsőnél 40-et most már 50 kér.De Nekem már az elején megmondta amikor megfogadtam.De nem bántam meg anno és biztos vagyok benne,hogy most se.
2013. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Vagy van tarifája, vagy azt mondja, hogy amennyit gondolsz. Általában a maganrendelesen elkért összeg tízszerese az elfogadott.
2013. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 gabszem ***** válasza:
Én 50-et adtam, de otthagytam vagy 100e Ft-ot a magánrendeléseken a terhesség alatt... A szülésznő 30-at kapott. De volt olyan orvos, aki konkrétan megmondta, hogy 150-et kér a szülésért, úgy, hogy a csaj hozzájárt magánrendelésekre is.
2013. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az enyém 80-at kér. Megkérdeztem, nem szégyenlösek... :)

A magánrendelése 7000 amúgy.

2013. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mentem magánrendelésre, nem kérdeztem meg tőle mennyit akar. Már volt eü miatt előzménye a "párosunknak", így bíztam benne, nem hagy el. A szülés végén 50-et adtam neki!
2013. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, amikor felkéred, hogy mennyivel tartozol majd érte. Én megkértem, hogy adjon támpontot, mert először azt mondta, nem szokott tarifát mondani, de nyilván ez kellemetlen, ha adok 20-at és amúgy mindenki más 60-70-et. Az én orvosom 40-60 szokott között kapni, így mi 50-et adtunk neki, meg voltam vele elégedve nagyon! Egyébként pedig az egy dolog, h megkapja a fizetését, de nyilván, ha valaki felkér orvost, azért kell fizetni érte, mert ő készlenlétben van, esetleg nyaralást is máshogy ütemez emiatt (mint az én orvosom is tette), és munkaidőn kívül is bent van ilyenkor a kórházban (hacsak nem épp ügyeletes).Ezért sohasem értettem, hogy miért szólják le mások azokat, akik fogadott dokinak pénzt adnak.
2013. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80 ezret adtunk neki!
2013. máj. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 40ezret adtam, ennyit tudtam erre szánni sajnos! Ha tehettem volna, legalább a dupláját adom, mert sokat tett értünk, de sajna szűkös a keret.

Magánrendelése 10.000.-, de nincs tarifája a szülésnél.

2013. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tittmi válasza:
Akinek nem mondott összeget az orvosa az tudna nekem infókat adni a dokiról, hogy mi a neve és melyik korházban dolgozik, mennyirevoltatok elégedettek vele. Leginkább a margitkorházbanlévő orvosok érdekelnének.
2013. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nálunk előre megmondta, h mennyit kér 14 éve 20 perces szülésért é60 ezret kapott, ugyanaz a doki 10 éve már 120-at kért egy ismerősömtől.
2015. febr. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!