Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csak engem keszit ki, hogy...

Csak engem keszit ki, hogy allandoan azt kerdezgetik az ismeroseim, hogy megszuletett-e mar a baba?

Figyelt kérdés

Ma toltottem a 40. hetet es mar nagyon varom a picit,de egyenlore semmi.

Par napja az ismeroseim allandoan telefonalnak,irnak facebook-on,hogy megszuletett-e mar a pici...

Van,aki naponta tobbszor is kerdezi...Tudom,hogy nem bantasbol teszik,es csak figyemesek,kedvesek es torodnek velem es nem is akarok bunko lenni es megbantani senkit,de amugy is feszult es turelmetlen vagyok,es neha mar nehezemre esik kedvesen es udvariasan valaszolni,mert legszivesebben mindenkinek megmondanam,hogy hagyjon mar kicsit beken...Nem tudom,hogy fogom ezt birni,ha meg mondjuk egy hetet rahuz a pici.

Kerlek ne iteljetek el,alapbol nem vagyok egy gonosz,bunko valaki,de most amugy is idegesebb vagyok,mint maskor... :-(

Mit tegyek,hogy ne bantsam meg azokat,akiket amugy szeretek? Mas is van,akit zavar az allando kerdezoskodes?


2013. nov. 14. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak téged készít ki a dolog, mindenki így van ezzel. Jót akarnak, próbáld ezzel nyugtatni magad. Amúgy meg a családnak, közeli barátoknak üzed meg, hogy mindenképp jelentkezel, ha van valami fejlemény, addig meg szeretnél pihenni. És azzal a lendülettel némítsd le a telefonod és kapcsold ki a fb-ot. Próbáld meg olyasmivel elfoglalni magad, ami pihentet, kikapcsol, ilyenkor jöhetnek a jó filmek, vagy tegyé-vegyél otthon, de foglalkozz senkivel! :) Én így csináltam! :)
2013. nov. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, amikor ezredszer kérdezik ugyanazt, az már idegesítő. Mondd, hogy majd szólsz, ha meglesz, nem fogod elfelejteni. De ez már csak így van, amikor meglátnak nagy hassal, akkor is megkérdezik, hogy még egyben vagy? :)
2013. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, valószínűleg én vagyok a kivétel, de engem soha nem idegesítettek az ilyen bugyutácska kérdések. Meg az egyben vagy-e még címűek sem. Mondjuk eléggé nehéz felbosszantani, idegesíteni.

Szerintem is az lehet a megoldás kulcsa, hogy mindenkit leszerelsz azzal, hogy úgyis szólni fogtok, ha esemény van. Akivel meg nem akarsz beszélni, annak legyél elérhetetlen. FB Cnaten is tudsz láthatatlan lenni.

2013. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat,megprobalom megmondani udvariasan,hogy mindenkepp szolok,ha megszuletik.

Tudom,hogy jot akarnak es ez valahol a szeretet jele,aminek orulok,csak egy ido utan kicsit sok...De hatha sikerul igy "leszerelni" az erdeklodoket :-)

2013. nov. 14. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!