Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik a Baross utcai I. sz....

Akik a Baross utcai I. sz. Szülészeti klinikán szültek írnátok véleményt hogy hogyan zajlott a szülés és az azutáni napok, hogyan telt egy nap a kórházban? Hogyan viszonyultak hozzátok és babához? Jól bántak veletek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja szültem ott. Pozitív tapasztalom van, főleg a szüléssel kapcsolatban. Fogadott dokim volt, fogadott szülésznőm viszont nem, de iszonyat cuki szülésznőt fogtam ki, nagyon sokat segített. Mindenki nagyon kedves és segítőkész volt a szülőszobán és nagyon profi, le a kalappal mindenki előtt. A gyermekágyas osztály az már kicsit más tészta. Ott 4-en voltunk egy szobában, és nyolcunkra jutott egy mosdó, folyton sorbanállás volt. A csecsemős nővérek alapvetően kedvesek, de nem túl sokat láttam őket, kb csak akkor amikor elvitték a babákat fürdeni, viszont ha odamentem, hogy valamilyen segítség kell, akkor segítettek. Viszont, ami nagyon pozitív volt, hogy odafigyeltek arra, hogy ne nagyon tegyenek normális anyukákat olyan szobába, ahol igénytelen és kultúrálatlan anyukák vannak, és ha nem volt más választás, mert nem volt szabad szoba, akkor is figyelték mikor van hely máshol és átrakták az anyukát. Szóval összességében a szülőszoba az 10/10, a gyermekágyas osztály az 10/6
2013. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2013. nov. 17. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!