Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült Pécsen, az Édesanyák...

Ki szült Pécsen, az Édesanyák úti klinikán? Milyenek a csecsemősnővérek? Milyen szabályok vannak?

Figyelt kérdés

hányan vagytok/ voltatok egy szobába, veled lehet a bébi?

a szobában van a fürdő?

ilyenekre vagyok kíváncsi, leírnátok, hogy teltek az ott töltött napjaitok?


2009. nov. 18. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 2008 februárban szültem ott (és 2010. március végén ismét ott fokok). Alapból semmi bajom nem volt a csecsemősökkel, de maguktól nem mondanak semmit, így azt tanácsolom, hogy kérdezz, kérdezz, és kérdezz!!! Én a megőrző melletti szobában voltam, az 4 ágyas, és nincs külön fürdőszobája, viszont ha nincs semmi baj se Veled, se a babával, akkor rooming-in van egész nap, de a babát bármikor leadhatod a megőrzőbe.

Természetesen van olyan szoba is, ahol benn van a fürdőszoba, de én ott nem voltam, nem tudom, hogy a többi szoba hány ágyas. Mondjuk én szombaton reggel szültem, hétfőn délelőtt már hazaengedtek minket. Az a 2 nap nagyon gyorsan eltelt. Ha bármiben tudok még segíteni, írj, akár priviben is.

2009. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bea24 ***** válasza:
Szia! Én idén augusztusban szültem a klinikán.Valóban kérdezni kell,mert nem mondanak semmit,sem a szoptatásról, sem a pelusozásról... stb. ez utóbbit én megkérdeztem, mert nem tudtam hogyan kell. Csütörtök reggel szültem és szombat délben már otthon voltam. :S (elég gyors a kiszórás). Rooming in rendszer van, és állítólag leadhatod babát, én az első nap adtam le este a babát, mert hulla voltam, pihennem kellett, de olyan szúrós szemmel néztek rám,hogy az csak... én a megőrzőtől számított utolsóbam voltam a bejárat mellett, 4 ágyas volt a szoba és saját fürdővel. Amúgy nagyon szép az osztály, barátságos. Üdv. Jó szülést és babázást!
2009. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat!!!!

Én idén januárban a megyeiben szültem és jővő juniusban jön majd a picur, úgy hallottam addigra már nem lesz a megyeiben szülészet, ezért érdeklődtem a klinikáról.

remélem nem lesznek ott bunkok, mert a megyeiben volt egy-két csecsemős nővér aki iszonyat debil volt....

ki tudtam volna kaparni a szemét, csak nem volt olyan a lelki világom és még ő is rá tett egy lapáttal.


köszönöm még egyszer

2009. nov. 19. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!