Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg jött a baj om vagy még...

Meg jött a baj om vagy még mindig vérzek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Holnap lessz 4-hete hogy szültem! A harmadik héten màr csak egy nagyon pici barna fojàsom volt majd abba maratt és egy napig semmu sem volt! Rà màsik nap pàromal jàcottunk egy kicsit és kielégített! persze behatolàs nélkül még csak hozàsem ért ahoz ayterülethez gàtamhozsem!! Rà egy ora mulva pisilés közbe làtom h vérzek megint! De most sokkal jobban jön belőlem a vér mind miutàn szültem!! mind mikor Szülés előtt ojan nagyon durvàn meg volt a bajom kb! Ès azota fojik! :/ Lehet valami rosszat tettünk? Ès maga az orgazmusomtol lett igy? v megjött màr a bajom? vagy?

2013. nov. 19. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a méhösszehúzódástól amit az orgazmus okozott. Nem volt épp a legjobb ötlet. De az is lehet, hogy menstruálsz, de szerintem az még korai.
2013. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a gyermekágyi vérzés 6 hétig tart, ez még az

ez ilyen típusú vérzés, egyszer már azt hiszed, hogy elmúlt, aztán megint beindul élénk piros vérzéssel

teljesen normális, nem megjött ,hanem a méhösszehúzódás hatására ismét vérzel, de ez még a gyermekágy része

nem tettetek semmi rosszat, a szoptatás is méhösszehúzódást okoz, akkor is beindulhat ismét a vérzés

2013. nov. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!