Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lehet az oka szerintetek...

Mi lehet az oka szerintetek normális? Méhkaparás után! Eü. Kaparásom volt 2,5 hete. Már nem vérzek, de peteérésem volt, a bő nyálka mellett vér is jött ma délután, kevés, aztán szárazság. Férjemmel szexeltünk.

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a következő mensinél volt olyan vérzésem (hatalmas alvadékok), hogy azt hittem, a kórházban kötök ki. Én is eü.-s vagyok, de nagyon megijedtem. A mentős férjemre bíztam magam, hogy akkor vigyen be ha nagyon gáz.

Egész éjjel figyelt (2 óránként cseréltem a legnagyobb Tenát!!!!!!), azért is maradtam itthon. A kórházban bár bent lettem volna, de tuti nem figyel senki.

Reggelre átment normál mensibe. A dokim később azt mondta, a méhnyak kitágult, és a műtét után ki nem folyt vér távozott. Szóval szerintem minden normális....... Azért óvatosan a házas élettel még 2 hétig! ;-)

2013. okt. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jééézuuuus, most besz....rtam:)))
2013. okt. 14. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:
:-) Nem kell! A lényeg hogy valószínűleg lesz még rosszabb, nem (feltétlenül) kell megijedni! :-)
2013. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!