Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyenek a tapasztalatok a...

Milyenek a tapasztalatok a Szent János szülészetével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Baba-mama szobák vannak ugye?
2008. júl. 10. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Veled lehet vegig a baba!

A szuleszetet egy eve ujitottak fel, szuper lett!

Sogornom ott szult meg a felujitas elott, az ellatas akkor is jo volt, de most mar a korulmenyek is azok!

En nemreg voltam a szuloszoban, szept.-ben fogok szulni ott, es nagyon tetszett, h szinesek a falak, vidam az egesz, nem az a romos korhazi hangulat!

2008. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én pár hete szültem ott. A szülőszobák jók, vajúdó egyben. Gyönyörű szépek, van 5 db belőlük maximális felszereltséggel (tv, kád, labdák, fotel az apukának, hifi...) A kórtermek jók, vannak 1, 2, 3, 6 és 8ágyas szobák. Én az egyágyas kórháziban voltam egyedül. Úgy szerettem volna, és jobb is volt, nem hallgattam mások hülyeségeit :) Az ápolónők..hát nem aranyosak :) sőőt. A védőnéni aranyos. A csecsemősök... nem aranyosak, tisztelet a kivételnek, aki egy idősebb néni. Semmit nem mutatnak meg neked. Kérdezni kell mindent, és akkor kicsit hülyén néznek rád, de elmondják. Bent lehet veled a baba, és vissza is viheted este 10 ig. Reggel 6kor mehetsz érte. Szinte minden anyuka így tett. De ajánlom, vidd ki magaddal a babád, és szoptasd majd, mert ők csak odaállítják a szájukhoz a cukrosvizet és annyi... babák isznak maguknak. No büfi, meg semmi. Én első este benthagytam, gyereksírást hallottam, bementem és a gyerekek sírtak, az enyém is. Felvettem és büfizett egy jó nagyot. Na akkor mondtam, h ok, kiviszem magamhoz és alszik velem. Csucsult szépen, én is tudtam pihenni. Különben is még olyan aluszékonyak az első napokban.

A kórházi szobáért pedig talán 20ezret fizettem, de még annyit sem a 3 éjszakáért, és tényleg jó egyedül, a látogatók miatt is, meg a villanykapcsolgatás és persze a baba miatt is! Eü pénztár fizeti amúgy.

Ha van kérdésed, írj.

Szülésznőt javasolni tudok neked ott, sőt, azt mondom, mndenképpen fogadj, ha megteheted, mert ő volt az egyetlen, aki mindennap bejött hozzám és wc-re segített, zuhanyozni segített, a baba körül segített és még éjszaka is beszélgettünk sokat, mikor ügyeletes volt. Ha ő nincs...nem is tudom, mi lett volna velem a JÁNOSBAN... Az egyik legjobb szülésznő, akit valaha is ismertem. Ha gondolod, priviben megadom az elérhetőségeit. A 36. héttől ő csinálta nekem a ctg.ét, megbeszéltünk olyan időpontot, ami mindkettőnknek jó, akár este is.

:) pussy

2008. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaja, előző válaszoló vagyok. Baba-mama barát igen, már amennyire barát a fent leírtakból, tehát este 10től reggel 6ig be is viheted a csecsemőosztályra, de éjszaka maradhat nálad is, csak akkor reggel 7 körül be kell vinned majd vizitre, és fél 9körül újra kihozhatod. Este is be kell vinned 8 körül, fürdetésre, de kihozod, ha készen van, vagy kihozzák neked, ha kéred. Hétköznap jön a védőnéni minden délelőtt, tőle bátran lehet kérdezni, sőt, mindent tőle, 7végén ő nincs. Ő segít mellretenni a babát, tanácsokat ad, vagy akár tisztába is tehetitek, de fürdetni csak bent a csecsosztályon, és engedélyt kell kérni, hogy egy fürdetést megnézz. Bár, ők ennek nem örülnek, mert csak csap alatt mosdatnak...aztán ..mindegy. na írj, ha valamit segíthetek.
2008. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hú, kedves második válaszoló köszi az őszinteséget, még ha riasztó is, amiket írtál, legalább így tudok mérlegelni, ha a szülésre kerül a sor, hogy hova is menjek. Bár az orvosomhoz ragaszkodnék (ő ott van), de ettől még fontosabb, hogy a babuci első napjai nyugodtan velem telhessenek. Mégegyszer köszönöm a részletes beszámolót.

Üdv. egy lehet, hogy ma szülő kismama, és egy 23 hónapos édes kifiú anyukája

2008. júl. 11. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!