Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vége felé járó...

Terhesség vége felé járó kismamik! Ti hogy vagytok a szex-szel?

Figyelt kérdés

37 hetes vagyok, hál Isten eddig semmi probléma nem volt a nemi életünkkel a férjemmel, még a terhesség elején se! Viszont így, hogy közeledik a vége, hiába kívánom a páromat, a szex nem olyan jó... SŐT! Néha fáj is... közbe is és utána is... Másnál is jelentkeztek ilyen gondok? A férjem egyáltalán nem erőszakoskodik, inkább arról van szó, hogy azért annak ellenére, hogy akkora vagyok, mint egy bálna, ( :-) )nekem is vannak szükségleteim!

Előre is köszi a válaszokat!


2010. febr. 18. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem kívánom, mert nekem most nem is jó. Kellemetlen és fáj is. Ezért most ezek a szükségletek háttérbe szorulnak. Én is 37 hetes vagyok.
2010. febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok én nagyon kívánom és a párom is csak minden pozitúra kellemetlen és nehéz mert nagyon sokat híztam és mindig levegő hiányom van.Szerencsére van más megoldás is:::)))
2010. febr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok. A héten voltunk együtt, de csak egy kis játszadozás volt. Viszont utánna úgy bekeményedett a hasam, hogy szörnyű volt. Igy szerintem egyenlőre végeztünk vele. Meg nem akarom hogy idő elött beinduljon a szülés. Majd lehet 2 hét múlva visszatérünk rá.
2010. febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 37 hetes vagyok. Nekem 2 napja ment el a nyákdugó a szex miatt, de én annak ellenére ma sem hagytam menekülni páromat... Ennyire jó még nem volt vele mint mióta babát várunk... Nekem az eleje tud csak fájni, de azt jó hosszú előjátékkal megoldjuk. Amikor meg befejezzük akkor néha van egy kis feszítő érzésem.

2010. febr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na hát akkor "örülök", hogy nem csak nekem vannak ilyen gondjaim! :-)

Köszi a válaszokat!

2010. febr. 18. 09:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon kívánom, de félek is tőle, mivel az utóbbi időben sokat keményedik a hasam. Nem mintha nem bánnám, hogy jöjjön, de programozott császárom lesz 2 hét múlva. A szex nem fáj, csak a póz sajna már mindig ugyanaz. Meg az orgazmus sem olyan hatalmas mint előbb...
2010. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én az előző terhességemnél végig kívántam,és semmi baj nem volt belőle.Mondjuk szex után kezdődtek meg a fájások.

De most,amióta terhes vagyok nem kívánom a szexet,még csak csókolózni se akarok :(

És még messze van a szülés is :(

Majd bepótoljuk.

Mindenkinek könnyű szülést kívánok!

28hetes kismama

2010. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia:)


Most vagyok 36 hetes, de én már egy jó ideje nem voltam együtt a párommal:( Kívánom az együttléteket, de sajnos kb. október óta abszolút nem élvezem. Egy ideig még együtt voltunk, de aztán mondtam neki, hogy így nekem nem jó. Így januártól "koplalás" van:( Nekem nagyon megváltozott odabent minden, de remélem, hogy szülés után visszaáll a helyére minden.

2010. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!