Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kedden megvizsgált a dokim és...

Kedden megvizsgált a dokim és a méhszáj C1111 volt. Mire számolhatok?

Figyelt kérdés

Aznap este vérezgettem kicsit és azóta görcsölgetek mensiszerűen és picit fáj a derekam.Ma reggel viszont már elment a nyákdugó,ugyanúgy mensiszerű görcsök,de nincsenek rendszeres fájásaim,hanem folyamatosan enyhe görcsök.Mikor lesz baba?

39+1 napos km


2009. nov. 19. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Napokon belül. De hogy pontosan mikor? Hát, aki ezt tudná, az valószínűleg már a világ leggazdagabb embere lenne! :) Könnyű és gyors szülést kívánok!
2009. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel végig nyitva vagy, tehát a belső méhszájad is, ezért már ne szexeljetek és csak zuhanyozz, ha eddig nem ezt tetted volna. Gondolnám, hogy napokon belül szülsz. Boldog babázást. Másfél éves kislány anyukája.
2009. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hónapokig elvoltam ilyen méhszájjal, de Nektek már nincs annyi :)))) Max. 3 héten belül baba :))))
2009. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!Csak már olyan kíváncsi vagyok.......
2009. nov. 19. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!