Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésem után 6 hétig folyamat...

Szülésem után 6 hétig folyamatosan véreztem elmúlt egy két napra utána megint megjött a dokim akkor megvizsgált azt mondta normális most megint megjött de már 9-ik napja vérzek mitől lehet? El kezdtem a gyógyszert megint lehet attól?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszert? Fogamzásgátlót? Annak éppen hogy el kellenne mulasztani a vérzést a kihagyásos napokig. Szerintem nem tisztult ki a méhed rendesen a szülés óta!

Menj vissza a nőgyógyászodhoz mert ez nem normális!

Ha megint azt mondja hogy minden rendben, keress fel egy másikat is!És feltétlen szedj Maltofer Fol tablettát mert ebből vérszegénység is lehet.

2010. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a fog. gátló hatása is. Amikor én elkezdtem szedni, nekem is 1-2 hét után megjött(azaz nem normálisan, csak vérezgettem), egyébként az Azalia betegtájékoztatóján rajta is van, hogy vérzést okozhat...Azt hiszem a Cerezettenél is így van..legalábbis már több ilyen kérdés volt az oldalon. Egyébként tényleg normális, ha szülés után a 6 hét vérzés után ismét vérezgetsz..valószínűleg olyankor többet mozogsz, megerőlteted magad..addig, míg nem nagyon erős a vérzés és nem élénk piros vér ürül, nincs gond.
2010. jan. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is végig véreztem a 6 hetet,majd felhívtam a dokim,ő erre azt mondta azonnal menjek be!Nem normális ez!Keres másik dokit szerintem is.
2010. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én dokim szerint normális, akár nyolc hétig is, és az is nagyon gyakori, hogy abba marad a vérzés, aztán néhány nap (akár egy hét) kihagyás után "újra kezdi", de az még nem a menstruáció, hanem azzal lesz "végleg vége" a tisztulásnak. Ez egyénenként lehet gyenge vérzés, vagy menstruáció szerű erős vérzés is, ami egy hétig tart.


Hogy egy fogamzásgátló hogyan kavar ebbe bele, azt nem tudom...

2010. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!