Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Decemberben fogok szülni...

Decemberben fogok szülni Szolnokon, de abszolút nem ismerem a kórházat. Milyen tapasztalatok, vélemények vannak a kórházról?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jók.Csak terhesosztályra ne kerülj, mert az borzasztó, a gyermekágyas részleg tűrhetőbb, csak ott meg sok a bunkó csecsemős nővér.

Három hónapja szültem.

2009. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly decemberbe szültem ott. Novemberbe terhesosztályra kerültem,de 3.nap saját felelősségre haza jöttem. Szülés után 2 nappal sírtam a férjemnek hogy menni akarok,de sajna sárgaság miatt 5 napig bent tartottak. Picim nem tudott szopizni,de a csecsemősök nem segítettek csak mondogatták hogy etessem meg a gyereket mert sír. Mikor látták hogy nem eszik megtömték cukros vízzel. 4.nap végre jött egy nagyon aranyos csecsemős,na ő sokat segített és tele lett a babám pocakja tejjel :) megismertem még egy rendes szülésznőt is és áldomaz az eszemet hogy fogadtam dokit a szüléshez,mert az akkori ügyeletes doki...hát inkább egy hentes mint ő
2009. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én hét hete szültem ott császárral fogadott orvosnál.Nekem nagyon jó tapasztalatom van,habár az tény, hogy van néhány bunkó csecsemősnővér.Nem hisztiztem semmin(pedig rosszul vagyok pl.a tűtől)kedves voltam velük,ha valami gond volt szóltam,hogy segítsenek és főleg :úgy mentem be,hogy pár napot ki lehet bírni.

Könnyű szülést Neked.Van orvosod?

2009. nov. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!