Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Írnának tapasztalatot olyanok,...

Írnának tapasztalatot olyanok, akiknek császármetszésnél volt benn a férjük?

Figyelt kérdés
Ha esetleg olyan is írna akit a Péterffyben császároztak. Már volt egy császárom tehát tisztában vagyok mi vár rám. De 2 éve pont újították a szülészeten a műtőt, így nem jöhetett be a férjem a másik műtőbe ahova áttoltak. Rosszul is lettem műtét közben stb... Most úgy néz ki program császár lesz, és bejöhet ő is. Gondolom nem az elejétől engedik be, de pontosan mikortól? Mikor már letakartak,de nem kezdik el? Ha kinn lesz a baba mehet vele? Mi van ha véletlenül jövés-menés közben lát valamit? Vagy nem mehet mérésre fürdetésre? Bármilyen más infó is jöhet, akár férjek is írhattok ,hogy milyen élmény volt?
2013. nov. 23. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szintén Péterffy - már 3 éve. Kb. akkor jöhetett be kincstáriba öltöztetve, amikor már 5 perce valamit nyiszatoltak. A fejemhez állították, simogatta a homlokom, és utólagos bevallása szerint nem látott semmi véreset. Amikor 5-10 percre rá kivették a babánk, neki adták oda (amire nagyon büszke volt), picit mutogatta a nekem, majd elvonult a szülésznővel a mérés-mosdatásra. Legközelebb a szobában találkoztunk.
2013. nov. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha tehát nem is jöhet vissza, ha már kinn a baba... hmm nagyon örültem volna ha igen, nekem utána volt nagyon rossz...
2013. nov. 23. 08:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavaly császároztak a debreceni klinikán. A férjem egy ablakon át nézte végig, én őt néztem szinte folyamatosan. Nem látott semmi durvát, csak hogy "rángatnak", de nem lett rosszul, mivel körbeálltak a dokik és takartak. Fényképeket is csinált. A babánk kivitték, megmutatták neki, a fürdetést, mérést is látta. Utána egyből toltak a megfigyelőbe, ahova jött velem a babával együtt.
2013. nov. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Péterfyben császároztak. Meg kellett venni 2000-ért a császárhoz való ruhát és beltözni. Páromat beengedték már akkor ,amikor még csak az infúziót csepegtették,mikor lecsöpögött,akkor átmentem a műtőbe és addig nem jöhetett be,amíg előkészítettek. Tűszúrás stb. Aztán elejétől bent ült a fejemnél egy széken,de neki mondták,hogy nyugodtan odanézhet. Mikor meglett a baba,ment a párom a szülésznővel nézni a mosdatást meg a mérést,aztán kicsit odahozták hozzám,akkor is jött a párom,majd a páromat leültették és az ő csupasz mellkasára rakták a meztelen pelenkás babát,amíg engem helyreraktak.
2013. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!