Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Eredményre fog vezetni a...

Eredményre fog vezetni a hajnali hidegfront vajon? Ki hogy érzi?

Figyelt kérdés
Sziasztok 38 hetes vagyok nagyon szeretnék már megszülni mert a fiamat közel 4 kilósra becsülték szerintetek a front hatására lesz eredmény? Ki bízik benne? Hogy érzitek magatoka?
2013. nov. 24. 18:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én is vártam a frontokat, de egyáltalán nem érdekelte a babámat. végül nekünk a szex hozta meg a sikert, de az is csak arra a napra mikorra ki voltam írva, de szabálytalan fájásaim voltak, a szextől szabályosak lettek. Remélem ki bújik a babád még az előtt, hogy még nagyobbra hizlalja magát. Én 1 hete szültem a fiam, 3200g ra becsülték, 4080g bújt ki és 58cm volt. Hát bizony keményen megküzdöttünk a szülésnél, de hősiesen bírta ő is én is. :D A babádnak majd néznek cukor betegséget , de ne ijedj meg mert ez a protokol ha 4kg fölött van a baba. Viszont majd etetésnél jó lesz, hogy ilyen nagy mert tovább kibírja és többet szundizik egy huzamban. Valamint nem kell félned az első időkben, hogy éhen hal amíg nincs tejed rendesen.
2013. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én egyenlőre nem érzek semmit, de nagyon remélem, hogy lesz eredménye a frontnak. Én meleg frontra nyíltam, hidegre indult, de akkor még bent tartottuk kicsit. Most jöhetne. De vajon holnap érzik meg? Kíváncsi vagyok mindenesetre. Kitartás!
2013. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon reménykedem mára vagyok kiírva,szóval már nagyon szülnék
2013. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát nagyon kíváncsi vagyok a lányomat 2 éve semmi nem akarta kihozni mondjuk ő nyári baba volt most 2 és fél éves, 40+3 ra érkezett igazából elötte csak szőlőt epret és barackot ettem :D így nem tudom melyik volt számára a nyerő, kíváncsi vagyok most a kisfiamnál mi lesz de remélem holnap legkésöbb holnap után már babázunk :D sok sikert csajok ha valaki megszülne akkor írjatok azért :D
2013. nov. 24. 19:28
 5/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hát már reggel van és én nem aludtam semmit az éjszaka második felében, kezdek is fájni rendesen, na de azért délelőtt még elvánszorgok a szomszéd városba nst-re, aztán max ott maradok... én igaz csak dec. 12-re vagyok kiírva, de úgy érzem egy esetleg két nap és jönni fog :)
2013. nov. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jujj irigykedek :) nálam semmi :( csak a kisfiam nagyon nyomkodja ki magát és a fejét lefelé ami elég kellemetlen mert feszít a szülőcsatornába de remélem hamarosan babázhatunk nagyon kellemetlen már főleg egy 2 és fél éves mellett
2013. nov. 25. 08:53
 7/19 anonim ***** válasza:
Barátnőm megszült hajnalban! :)
2013. nov. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Hali! 38+2-es kismama vagyok, én is reménykedtem a hidegfrontba hogy majd talán esetleg, a mi Fiúnkat aztán viszont nem érdekli nagyon úgy tűnik jól el van odabenn, bár az tény hogy napról napra kevesebbet mozog azért talán már készülődik rápihenni a születésre majd meglátjuk. De már mi is nagyon szeretnénk a kezünkben tartani első babi és már egy hete nézték 3400g-ra becsülték akkor...
2013. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nekem 4 kilóra becsülték 1 hete hát kíváncsi leszek, most már görcsölget a derekam meg a hasam is szurkál de nem tudom beindul e majd kiderül
2013. nov. 25. 18:43
 10/19 anonim válasza:
Na kedves kérdezőnek vajon megszületett a babája? Várjuk a híreket :)
2013. nov. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!