Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Járt már így valaki? Gatseb...

Járt már így valaki? Gatseb kérdés?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szültem. Pár napja újból elkezdett nagyon fájni a gát sebem és egy kis duzzanat/pukli is kialakult. Természetesen vissza mentem az orvosomhoz aki szerint egy felszívódó cérna darabot "behuzott" a gyógyuló seb és az okozza ezt a brutális fájdalmat. Azt mondta hogy vagy felszívódik vagy kiloki a testem és akkor majd kiszedi. De ha egyik sem akkor meg kell nyitni. Én annyira nagyon félek! ! Azóta csak zokogok! ! Már nem bírom ezt az egészet. Úgy érzem inkább meghalok mintsem hozzám érjenek megegyszer! !! Szerintetek fel tud még szívódni?? Jártatok már így? ?

2013. nov. 26. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi,én is így jártam.És szerencsés vége lett,mert felszívodott.Szerintem neked is fel fog.

Az én dokim azt mondta,hogy az esetek 90%ban megoldódik,és nem kell megnyitni!

2013. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pl. 8 hétig nem tudtam ülni,azt mondták 4-5 hét után már el kellene mulnia a fájdalomnak! Na most én kinlódtam és megelégeltem...Felhívtam a dokit,megnézte és heveny gyulladásban volt!Nem dolgozta fel a szervezetem!Előtte hozzá teszem nekem is egy nagy pukli volt ott és nekem kifakadt!Tükörrel megnéztem és láttam hogy valami ki akar jönni!Otthon én megfogtam és kihuztam...a varratot!Ezt elmondtam a dokinak és ő is azt mondta hogy ezt jol csináltam,mert ha nem vettem volna észre időben abból az lett volna hogy ujra vágja és kipucolja!Na miután elmentem dokihoz adott egy bivaly erős gyulladáscsökkentőt,kb. 5 napos adag ha jól emlékszem...azt mondta ennek hatnia kell!3. nap után egyszerűen mennyei volt leülni!Azóta semmi bajom!Azért kérdezz rá a dokinál, hogy heveny gyulladásra nem ad-e valamit!Mert ez szerintem az!!!

2013. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem adott rá semmit! !! ! kívülről nem látszik gyulladtnak és még a cérna sem bukkant fel:-(:-(:-(
2013. nov. 27. 16:06
 4/7 Kököjszi_Bobojsza válasza:
Nekem kb 2 héttel szülés után kezdett fájni egy bizonyos ponton. Cérnát én sem láttam. Mivel a dokim csak 1 hét múlva rendelt ( szab in volt), elkezdtem naponta 3-4 alkalommal Bioptron lámpázni a területet. Hála az égnek segített, pár nap alatt elmúlt.
2013. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem látszott gyulladtan,csak iszonyúan fájt!!
2013. nov. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na jó most már rettegek !!!!!:-(:-(
2013. nov. 28. 10:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem egy év telt el, mire nem fájt a gátam az első szülés után. Szerintem az egy hónap nagyon kevés idő. Lehet hogy 6 hetes kontrollra már jobb lesz.
2013. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!